Kūno kultūros ir sporto pedagogika (motyvacijos vertinimas)

Scope2x

Padalinys
Šiaulių akademija

Scope2x

Krypčių grupė
Ugdymo mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Pedagogika

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Ugdymo mokslų bakalauras
pedagogo kvalifikacija

Scope2x

Trukmė
4 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
240

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 426 EUR

Studijų programa, rengianti ugdymo mokslų bakalaurus, gebančius suvokti ir vertinti fizinio ugdymo ir sporto raidos tendencijas, valdyti skirtingo amžiaus bei gebėjimų ugdytinių judesių lavinimą(si), formuoti fizinio aktyvumo įpročius visam gyvenimui. Tai – specializuota programa, kurios metu studentai gali rinktis norimą studijų kryptį: vaikų sportinis ugdymas arba suaugusiųjų laisvalaikio sportas.

Valstybės finansuojamose vietose studijuojantys studentai kas mėnesį gauna 300 eurų dydžio valstybinę pedagogo stipendiją. 

 

Kodėl ši programa?

  • Aukšti įsidarbinimo rodikliai. Absolventų įsidarbinimas siekia apie 80 procentų, dalis jų įsidarbina jau studijų metu.

  • Individualizuotos studijos. Galimybė susidaryti individualų studijų planą ir lankstų studijų tvarkaraštį.

  • Įvairios praktikos galimybės. Praktikos atliekamos formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigose, įvairiose sporto ir sveikatingumo įstaigose.

Karjera

  • Fizinio ugdymo specialisto karjera. Absolventai kvalifikuoti teikti fizinio aktyvumo, sporto specialisto paslaugas sporto ir sveikatingumo klubuose, bendrojo ugdymo įstaigose, sporto mokyklose, neformaliojo švietimo institucijose, sveikatos ir sporto klubuose, visuomeninėse ir nevyriausybinėse organizacijose ar dirbdami individualiai.

  • Taip pat galima administracinė karjera organizacijose, vykdančiose sporto populiarinimo, organizavimo ar ugdymo veiklas.

„Mano tikslai buvo aiškus – tapti trenere, o studijos universitete prie to tikslo prisidėjo, nes suteikė galimybę susipažinti su dėstytojais, kurie padėjo užmegzti ryšius su Šiaulių miesto bendruomenėmis, kurios įtraukė į sportinės veiklos organizavimą. Studijos man davė naujas pažinčintis bei nukreipė į sritį, kurioje sėkmingai galiu augti kaip asmenybė ir siekti savo karjeros. Bendraukite, išnaudokit kiekvieną galimybę ir būkite aktyvūs."

Jolita Smirinenkaitė, sporto klubo „Šiaurės taifūnas” įkurėja ir trenerė bei „Impuls” sporto klubo asmeninė ir grupinių užsiėmimų trenerė