Klausk studento

Moksleivi, 

  • Kaip atrodo tavo svajonių studijos studento akimis?
  • Koks gyvenimas vyksta universiteto viduje?
  • Kokios galimybės tavęs laukia universitete?

Studento atsakymas gali padėti apsispręsti!

Jeigu susidomėjai, išsiųsk savo užklausą vienam iš savanorių studentų ir sužinok daugiau iš pirmų lūpų. Paprastai į užklausas atsakome per 2-3 darbo dienas.

Vardas, pavardė
Fakultetas
Studijų programa
Kursas
Saulė Aleksiejūtė
Komunikacijos fakultetas 
II kursas

Pasirinkau savo studijų programą dėl beribės meilės literatūrai ir visam komunikacijos procesui, tačiau galiu patikinti, jog šis kursas pilnas visko – tiek leidybos, tiek reklamos, tiek žinių, praversiančių ateityje. Esu labai patenkinta savo studijomis ir norėčiau savo per visą kursą sukauptas žinias perduoti ir kitiems.

Susisiekti
Julija Anužytė
Filosofijos fakultetas 
III kursas

Ko gero viskas prasidėjo paskutinėse gimnazijos klasėse, kai ėmiau vis dažniau mąstyti apie savo vidines būsenas, jų priežastis ir pasekmes. Tada supratau, kad vis dėlto per mažai dėmesio skiriame savo psichologiniam gerbūviui. Pokyčius nusprendžiau pradėti nuo savęs. Iš pradžių norėjau sužinoti, kas gi yra tas ŽMOGUS, o ateityje, pasinaudojus sukauptomis žiniomis, padėti kitiems. Džiaugiuosi pasirinkusi psichologijos studijas. Nors tenka nemažai padirbėti, gautas žinias dažnai galiu pritaikyti kasdienybėje. Psichologija – tai platus mokslas, turintis daug krypčių ir įvairias pritaikymo galimybes. Manau, kad VU padeda žengti pirmuosius žingsnius jo pažinimo link.

Susisiekti
Martynas Arbačiauskas
Gyvybės mokslų centras 
III kursas

Įstojau, nes atrodė, kad programa sujungia visas svarbiausias gyvybės mokslų dalis, be to, domėjausi neurobiologija.
Dabar studijos patinka, gavau daugmaž tai, ko tikėjausi. Į nieką nekeisčiau.

Susisiekti
Augustė Bagdonavičiūtė
Verslo mokykla 
II kursas

Ši studijų programa mane sužavėjo savo įvairove ir lankstumu. Visos išmoktos žinios tikrai yra pritaikomos ne vien verslo pasaulyje bet ir kitose srityse, o įgyti vadybos, finansų bei kiti įgūdžiai yra puikiausias pagrindas norint kurti savo verslą. Na, o studijuoti anglų kalba, tai tik dar vienas privalumas, atveriantis daugiau galimybių. Todėl nė kiek nesigailiu pasirinkus šią studijų programą, nes užmegzti ryšiai, šilta fakulteto bendruomenė ir įtraukiančios paskaitos pavertė mano patirtį universitete be galo turiningą!

Susisiekti
Indrė Bagdžiūtė
Kauno fakultetas 
III kursas

Mokydamasi 12 klasėje dar nežinojau, kokią studijų programą pasirinkti. Domino daugelis dalykų: biotechnologijos, archeologija, programavimas, užsienio kalbos.  Visgi pastaroji sritis mane patraukė labiausiai ir štai jau trečius metus studijuoju anglų bei švedų kalbas Vilniaus universiteto Kauno fakultete. Savo sprendimu be galo džiaugiuosi: patinka tiek studijos, tiek fakulteto aplinka ir bendruomenė. Studijų programos Kauno fakultete yra įvairių krypčių, tad visada smagu padiskutuoti su skirtingų programų studentais, palyginti savo patirtis, pasidalinti savo srities naujienomis.

Susisiekti
Roberta Budreckaitė
Chemijos ir geomokslų fakultetas 
III kursas

Kartografijos ir GIS programą pasirinkau nes ji geriausiai atitiko tai ko ieškojau. Mokykloje labai patiko geografijos pamokos ir visada matematika sekėsi daug geriau nei kalbos. Visa tai norėjau suderinti ir radau kartografija.  Taip pat čia radau plačias galimybes darbo rinkoje. Pasirinkusi kartografijos studijas neteko nusivilti, esu patenkinta ties studijų kokybe tiek draugišku kolektyvu.

Susisiekti
Milda Bujauskaitė
Chemijos ir geomokslų fakultetas 
II kursas

Šią studijų programą pasirinkau, nes 10-oje klasėje mano mokytoja parodė, koks įdomus gali būti mokslas, o ypač mokslas apie chemiją. Todėl jau nuo 11-tos klasės išsikėliau sau tikslą įstoti į chemiją ir gilinti savo žinias jame. Darbas laboratorijoje visada atrodė patrauklus ir nekantraudama laukiau galimybės pradėti joje dirbti. Jau pirmajame semestre supratau, jog esu tinkamoje vietoje ir įstojau ten, kur noriu. Nors studijos ir nėra vienos iš lengviausių, bet tikrai labai įdomios, o laiko neakademinėms veikloms ar ,,studentavimui" tikrai atsiras.

Susisiekti
Monika Bušmaitė
Šiaulių akademija 
III kursas

Šią studijų programą pasirinkau nes noriu mokėti tinkamai ugdyti vaikus, turinčius įvairių specialiųjų ugdymosi poreikių. Taip pat noriu įgyti kuo daugiau žinių apie negalias, sutrikimus, sunkumus, kad dirbdama galėčiau parinkti tinkamus ugdymo metodus, strategijas, skirtingiems mokiniams. Studijomis esu patenkinta, jų metu gaunu ne tik teorinių žinių, bet įgiju ir praktinių gebėjimų, kurie padeda įsisavinti ir įtvirtinti teorines žinias.

Susisiekti
Agnė Butkutė
Matematikos ir informatikos fakultetas 
III kursas

Dar būdama mokykloje žinojau, kad gyvenimą noriu sieti su technologijomis. Išsirinkti iš daugelio universitetų ir jų siūlomų programų buvo sunku, nes pati nežinojau, ką ir kaip norėčiau veikti. Tačiau nusprendžiau pasirinkti Informacines technologijas VU, nes ši programa atrodė tikrai įdomi, perspektyvi, nauja, siūlanti plataus spektro programą. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią studijų programą, nes per dvejus studijų metus turėjome daug įvairių dalykų, kurie padėjo suprasti, kurios sritys man nėra prie širdies ir kuriose nenorėčiau dirbti. Tačiau svarbiausia, kad pagaliau atradau tą nišą, kuri mane be galo žavi, domina ir kurioje norisi gilinti žinias. Visiškai nesigailiu savo sprendimo stoti į šią programą.   

Susisiekti
Justina Cicilionytė
Verslo mokykla 
II kursas

Savo studijų programą pasirinkau, nes norėjau universalių studijų - ne tik tikslių arba kūrybinių mokslų, o tokių, kurie leistų ,,paragauti" po truputį visko. Tarptautinis verslas - puiki programa, kuomet nenori ,,užsiciklinti" sausoje kasdienybėje arba vienoje srityje. Savo studijomis esu patenkinta, jos išties yra subalansuotos, yra ir tikslių, ir socialinių dalykų, ypatingai ugdomas darbas komandoje, lyderystė, kūrybingumas bei optimalių sprendimų radimas. 

Susisiekti
Jogailė Čojūtė
Filosofijos fakultetas 
I kursas

Mane domino tai, kaip žmonės suvokia pasaulį ir gyvenimą. Iš pradžių ieškojau atsakymų iš meno perspektyvos ir buvau labai arti įstojimo į dailės istoriją užsienyje. Bet supratau, kad sociologija - kur kas plačiau apimanti sritis, kur žmones galima pažinti tiek iš kūrybinės, tiek iš mokslinės pusės. Tas mane ir patraukė - galimybė įgyti platesnį išsilavinimą, įvairovę žinių ir įgūdžių, atveriančius daugiau sričių specializuotis. Jeigu tik leisi dėstytojams belstis į širdį ir būsi atviras skleistis, džiaugsies bet kuria studijų programa.

Susisiekti
Kristina Daugnoraitė
Šiaulių akademija 
I kursas

Mokydamasi mokykloje nežinojau, ką tiksliai norėčiau daryti, kur studijuoti ateityje. Mano pasirinkimai svyravo nuo teisės studijų, kineziterapijos iki buhalterijos. Iškart po mokyklos stojau į  buhalterijos studijas, tačiau nusprendžiau studijas nutraukti jau pirmais metais, nes supratau, kad apskaita ir buhalterės darbas ne man. Išvykau į Škotiją padirbėti ir apgalvoti, ką toliau norėčiau studijuoti. Grįžau į Lietuvą po kelerių metų ir nusprendžiau pasirinkti ekonomikos studijas, nes jos aprėpia platesnį suvokimą kaip veikia rinkos, finansai ir neapsiriboja viena sritimi.  Domiuosi investavimu ir norėčiau ateityje dirbti banke ar finansinių paslaugų įmonėje, todėl labai džiaugiuosi savo pasirinktomis studijomis.

Susisiekti
Martynas Gasparaitis
Kauno fakultetas 
III kursas

Pasirinkau šią studijų programą, nes dar mokykloje domėjausi ekonomika ir matematika, o peržiūrėjęs daugybę panašių programų nusprendžiau, jog būtent "Finansų ir apskaitos taikomųjų sistemų" programa puikiai apjungia visus mano poreikius ir pomėgius. Esu be galo patenkintas šia studijų programa, o fakultete puoselėjamas tarpdiscipliniškumas suteikia galimybę pažinti ir bendrauti su daugybe skirtingų sričių specialistų ir tokiu būdu neužsidaryti vienos specialybės rėmuose.

  

Susisiekti
Austėja Gervickaitė
Matematikos ir informatikos fakultetas 
II kursas

Pasirinkau studijuoti Duomenų mokslą, kadangi mokykloje sužavėjo darbas su duomenų bazėmis. Jaučiau, jog tai yra mano sritis. Stodama į šią studijų programą nebuvau užtikrinta ką mokysiuosi, kadangi tai buvo pirmieji metai šiai programai. Tačiau dabar esu patenkinta studijomis, kadangi šioje programoje mokoma įvairių statistinių metodų, programavimo, ugdomas analitinis mąstymas. Duomenų analitikai šiuo metu yra labai paklausūs tiek Lietuvos, tiek užsienio darbo rinkose. O ir pačiai jau antrame kurse pavyko įsidarbinti programuotoja - analitike.

Susisiekti
Monika Gornostajūtė
Matematikos ir informatikos fakultetas 
II kursas

Prieš pat studijų pasirinkimą 12-oje klasėje kilo daug abejonių: dėmesys krypo ir į vadybą, verslą. Tikrai nesigailiu ir net labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią programą. Jos universalumas, IT srities poreikių atitikimas, galimybė vykdyti realų projektą ir tinkamai parinkti studijų dalykai (sutrumpintas matematikos kursas, ankstyvas objektinis programavimas, vadybos ir verslo pagrindai ir t.t.), pranoko mano lūkesčius, o studijos Matematikos ir informatikos fakultete sugriovė visus stereotipus apie niūrius ir uždarus programuotojus. Dabar sėkmingai mokausi mėgstamus dalykus ir mėgaujuosi nuostabiu studentišku laikotarpiu VU.

Susisiekti
Vytautas Gradauskas
Fizikos fakultetas 
III kursas

Taigi svarstai kur stoti? Kirba mintys apie fiziką? Teisingas pasirinkimas! Studijuodamas fizikos fakultete suprasi pasaulio veikimą nuo smulkmenų iki stambmenų, o turint tokias žinias - visos durys atviros. Jei vis tik norėtum likti labiau prie fizikos, tad kaip tik Tau turiu pasiūlymą - Šviesos technologijos. Nepaslaptis, kad Lietuva pasaulyje viena iš pirmūnių lazerių srityje, tad studijuodamas šią programą galėtum nesunkiai rasti sau vietą tiek mokslinėje, tiek komercinėje srityje. Tad, Moksleivi, nedvejok ir nebijok, o įstok į perspektyvias studijas, apgaubtas, asmeniškai, šilčiausia bendruomene!

Susisiekti
Agnė Griniūtė
Matematikos ir informatikos fakultetas 
III kursas

Nuo pat mažų dienų mėgau skaičius ir įvairias logines užduotis, todėl priimti sprendimą studijuoti Matematikos ir informatikos fakultete, nebuvo sunku. Džiaugiuosi savo pasirinkta Informacinių sistemų inžinerijos programa, nes jos turinys suteikia ne tik esmines matematikos ir informatikos žinias, bet ir tokias kaip verslo, rinkodaros, projektų valdymo kompetencijas, kurios šių dienų pasaulyje yra labai reikalingos.

Susisiekti
Dainius Gudas
Gyvybės mokslų centras 
IV kursas

Savo programą pasirinkau nes visada domėjausi mokslu, ypač traukė medicinos ir gyvybės mokslai, gamtos paslaptys ir tų paslapčių atskleidimas. Stodamas troškau iššūkių, o čia jų apstu, todėl nesigailiu ir niekad nesigailėjau pasirinkęs šias studijas ir jomis esu be galo patenkintas. 

Susisiekti
Ieva Hug
Kauno fakultetas 
III kursas

Aš nežinojau, kur noriu studijuoti, bet šių studijų aprašymas mane labiausiai sudomino. Dar labai didelis pliusas buvo, jog galėsiu mokytis papildomą kalbą! Labiausiai man patinka, jog šiose studijose paliečiama tiek daug įvairių dalykų, kad kiekvienas gali atrasti būtent tą sritį, kuri labiausiai domina. Galbūt tai bus subtitravimas kurtiesiems, įgarsinimas akliesiems arba filmukų montavimas, o galbūt skirtingi vertimo būdai? Tikrai džiaugiuosi pasirinkusi audiovizualinį vertimą, nes galiu savo kūrybingumą pritaikyti studijose. 

Susisiekti
Kristina Jankauskaitė
Filologijos fakultetas 
III kursas

Nuo pat mažens žavėjausi meksikiečių serialais ir jų kalba, todėl turėjau didelę svajonę - išmokti ispanų kalbą. Kai 12-toje klasėje reikėjo rinktis kuriuo keliu eiti toliau net nesuabejojusi pasirinkau Ispanų filologijos programą. Esu labai patenkinta studijuodama šią kalbą, jos kultūrą ir literatūrą. Per 3 metus sužinojau be galo daug įdomių dalykų tiek apie Ispaniją tiek apie Pietų Ameriką. Ir tai dar nepabaiga! Galbūt ir Tave domina šios studijos? Parašyk man! 

Susisiekti
Julija Jarutytė
Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas 
III kursas

Renkantis studijas prioritetu laikiau gerą išsilavinimą, kuris galėtų suteikti platų žinių bagažą. Tarpdiscipliniškumu pasižymintis VU TSPMI atrodė geriausia vieta tai gauti, todėl pasirinkau pradėti savo kelią čia ir dabar tuo labai džiaugiuosi. Studijos VU TSPMI leido ne tik daug suprasti ir sužinoti. Jos suteikė galimybę augti tiek iš asmeninės, tiek iš profesinės perspektyvos. Institutas man nėra tik studijos, tai žmonės, bendruomenė, kuri stipriai prisideda prie to, kad čia norisi ir yra gera būti, todėl esu labai patenkinta savo pasirinkimu. 

Susisiekti
Fausta Jucevičiūtė
Komunikacijos fakultetas 
III kursas

Kai reikėjo rinktis ką studijuoti, niekaip negalėjau išsirinkti. Tuo metu veiklos gyvenime siejosi su verslumu ir pamačiusi šią studijų programą nebegalėjau galvoti apie kitas. Tai gan plačios studijos, todėl save gali atrasti skirtingose srityse. Studijos susideda iš komunikacijos, informacijos ir verslo. Studijų eigoje pats gali išsirinkti kur labiau save nori atiduoti. Džiaugiuosi čia studijuodama, iš panašaus pobūdžio studijų, šios man labiausiai tiko ir dabar galiu sakyti, kad tikrai patinka.

Susisiekti
Ugnė Juozapavičiūtė
Filologijos fakultetas 
II kursas

Dar mokykloje supratau, jog mano tikrasis pašaukimas yra filologijos krypties studijos. Rinkausi iš daugelio skirtingų kalbų, tačiau supratau, jog didžiausią naudą bei stiprų pamatą tolimesnėms studijoms suteiktų būtent Lietuvių filologijos studijų programa. Savo pasirinkimu nė kiek nenusivyliau – studijų programa nustebino ne tik savo platumu, įvairiapusiškumu, bet ir galimybėmis mokytis skirtingų užsienio kalbų. Studijų kokybė ir bendruomenė kasdien motyvuoja siekti aukštesnių tikslų.

Susisiekti
Augustas Jurkevičius
Fizikos fakultetas 
II kursas

"Patinka fizika? Matematika? Gal net šiek tiek ekonomika ar programavimas? Jei į nors vieną klausimą atsakei teigiamai - į kitus tau atsakys fizikos fakulteto programa Aukštųjų technologijų fizika ir verslas, anksčiau formaliai žinoma kaip Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba. Ši studijų programa leidžia susipažinti su daugybe fizikos dalykų, aplankyti verslo ir vadybos virtuvę, netgi paklebinti chemijos ar programavimo žinias. Kadangi studijuojama daug įvairių disciplinų, gali save atrasti ir ten, kur, galbūt, niekad nesitikėjai. Tad prisijunk prie linksmos ir šiltos fizikų šeimos!"

Susisiekti
Jovita Kadikinaitė
Istorijos fakultetas 
III kursas

Nuo mažens mėgau istoriją, tačiau labiausiai mane domino paprastų žmonių kasdienis, buitinis gyvenimas, kuris istoriniuose šaltiniuose neretai yra nutylimas. Taip pat, niekada neįsivaizdavau savęs sėdinčios archyve tarp begalės knygų. Norėjau specialybės, kuri būtų susijusi ne tik su istorija, bet ir su gamtos mokslais, o darbas leistų daug keliauti, pažinti Lietuvą ir pasaulį. Taip mano akiratyje atsirado archeologija ir jau nuo 14 metų, kai pirmą kartą dalyvavau archeologiniuose kasinėjimuose, supratau, kad mano vieta būtent čia ir kryptingai ėjau šiuo keliu. Žinau, kad ne visiems moksleiviams pasiseka savo svajonių specialybę atrasti taip anksti, todėl tikiuosi, kad galėsiu pagelbėti visiems svarstantiems bei abejojantiems pasirinkti sau tinkančias studijas.

Susisiekti
Kamilė Kandrotaitė
Fizikos fakultetas 
III kursas

Aš, kaip ir tu, prieš stojant turėjau begalę klausimų, zvimbiančių mano galvoje šviesos greičiu. Pasirinkimų spektras svyravo nuo muzikos iki fizikos. Pas mus sakydavo, kad fizika – tai ne muzikos teorija, o muzika – ne raketų mokslas. Pasirodo, kad VU Fizikos fakultete menininkų apstu, tad nuo pirmų dienų supratau, kad įstojau ten, kur man ir vieta. Jau 2 kurse eidamas į egzaminą išmoksti, kaip reikia stygą virpinti ir kaip būgnu mušti, kitaip net nesvajok gerai išlaikyti :) Tad šios studijos formuoja ne tik fiziką, kaip savo srities specialistą, bet ir fiziką, kaip kūrybišką, savarankišką bei mąstančią asmenybę.

Susisiekti
Rūta Karčiauskaitė
Kauno fakultetas 
II kursas

Šią studijų programą pasirinkau vedama smalsumo. Manęs nuo mažens nėjo atplėšti nuo kompiuterio ekrano. Neturėdama reikiamų žinių kompiuterį dažnai sugadindavau, o sutaisyti nemokėdavau. Dabar esu antrame kurse ir galiu teigti, kad dėstytojai čia išmoko ne tik sutaisyti, bet ir apsaugoti savo įrenginius.

Susisiekti
Miglė Krasauskaitė
Gyvybės mokslų centras 
III kursas

Nuo pat mažens daug laiko leidau gamtoje, domėjausi biologija ir jos subtilybėmis, todėl priimti sprendimą studijuoti Gyvybės mokslų centre, nebuvo labai sunku. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Biologijos programą, nes visuomet norėjau specialybės, kurioje atlikčiau praktinius darbus ne tik laboratorijoje, bet ir daugiau laiko praleisčiau ekspedicijose, tyrimuose būtent gamtoje. Ši studijų programa išpildė visus mano lūkesčius ir neįsivaizduoju savęs kitoje srityje!

Susisiekti
Milda Kriščiliūnaitė
Medicinos fakultetas 
II kursas

Mane visuomet labai domino žmonių sveikata, tačiau žinojau, kad medicina nėra man. Todėl atradus Visuomenės sveikatos studijas labai apsidžiaugiau, nes žinojau, jog tai yra būtent ta sritis, kurioje geriausiai galėsiu save realizuoti. Savo pasirinkimu tikrai nenusivyliau - studijos yra labai įdomios bei įvairiapusiškos. Nors krūvis yra nemažas, tai tik motyvuoja dar labiau stengtis ir siekti rezultatų. Jeigu vėl reikėtų rinktis, tikrai nestočiau kur nors kitur!

Susisiekti
Beatričė Kuzminaitė
Medicinos fakultetas 
II kursas

Pasirinkimą studijuoti mediciną laikau vienu geriausiu savo gyvenime. Prieš įstodama nežinojau, ko tikėtis. Net nežinojau, ar noriu tai studijuoti. Rinkausi iš begalės dalykų, LAMA BPO sąrašas buvo pilnutėlis. Tačiau dabar drąsiai galiu sakyti, jog nenusivyliau. Nors medicinos studijos nėra pačios lengviausios, tačiau jų „vaisiai“ labai saldūs.

Susisiekti
Paulius Ladukas
Šiaulių akademija 
III kursas

Jau nuo pagrindinės mokyklos laikų domėjaus ir kalbėjau anglų kalba. Mėgau klausytis angliškų pokalbių ir žiūrėti angliškus filmus. Norėjau išbandyti save vertimo sferoje ir įvertinti savo galimybes. Savo studijomis esu labai patenkintas. Daug popaskaitinės veiklos. Draugiški, kompetentingi dėstytojai. Supratinga administracija.

Susisiekti
Karina Laikovskaja
Medicinos fakultetas 
I kursas

Prieš pasirinkdama studijas, svarsčiau tiek apie pelno kriterijų ateityje, tiek apie  malonumą teikiančią veiklą. Mąsčiau apie medicinos sritį ir staiga atėjo į galvą mintis apie farmaciją. Tai puiki galimybė iškart gauti magistro laipsnį. Taip pat tai įdomus mokslas, kuris bus naudingas tiek ateities profesijoje, tiek kasdieniniame žmogaus gyvenime. Tėvai palaikė, bei paskatino mano pasirinkimą, kadangi medicinos srities atsovai bus visada reikalingi žmonijos pagalbininkai.
Nors esu tik pirmo kurso studenė, bet galiu tvirtai teigti, jog studijos yra labai įdomios, nors ir sudėtingos, tad nepatinginiausit. Jau būdama pirmame kurse, suprantu, jog studijomis esu patenkinta. 

Susisiekti
Severyna Levon
Filologijos fakultetas 
I kursas

Nuo pat vaikystės domėjausi kalbomis, tai filologiją atrodė tinkamiausia man studijų programą. Šios studijos man padeda ne tik įsigilinti į pačią kalbą, bet ir sužinoti daugiau apie pačią kultūrą. Jeigu turi klausimų apie šias studijas – drąsiai rašyk man ir pasistengsiu padėti.

Susisiekti
Kristina Manomaitytė
Medicinos fakultetas 
II kursas

Tiksliai negaliu įvardyti priežasties, dėl kurios pasirinkau odontologiją. Tiesiog stengiausi pasikliauti savo širdimi, prisiminti tai, apie ką svajojau dar vaikystėje, kai mano pačios vidinės baimės (nedrąsa, nepasitikėjimas savimi, vidinis kritikas, aplinkos įtaka) dar neturėjo jokios įtakos mano būsimam pasirinkimui. Taigi, labai svarbu vadovautis intuicija, nes tik sekdamas ja žmogus gali priimti teisingus sprendimus, kurie vėliau atneš jam laimę ir pilnatvę. Kol kas tikiu, kad einu tinkamu keliu ir priėmiau teisingą sprendimą! 

 

Susisiekti
Airina Mikulėnaitė
Teisės fakultetas 
II kursas

Studijuoti teisę panorau dar mokykloje, todėl apsispręsti, ką būtent studijuoti, man nebuvo sunku. Išsikėlusi asmeninius tikslus bei asmenines vertybes pasirinkau būtent Vilniaus Universitetą. Teisės studijos tikrai įtraukiančios, kaip ir tikėjausi, yra gana sunkios. Tačiau kiekvienas iššūkis skatina tobulėti, realizuoti geriausias asmenines savybes bei neapsistoti vienoje vietoje. Teisės programa yra skirta ne tik šios srities profesionalams ruošti, tačiau taip pat ir į kiekvieną situaciją pažvelgti iš kuo įvairesnių pusių. Esu patenkinta savo pasirinkimu studijuoti teisę, taip pat esu labai patenkinta Universiteto bei Fakulteto siūlomomis visuomeninių veiklų alternatyvomis, kurių dėka įsitraukiau į Studentų atstovybės veiklą.

Susisiekti
Marija Muraškaitė
Kauno fakultetas 
III kursas

Dar mokykloje, kuomet reikėjo rinktis dalykus, kurios mokysiuosi 11 klasėje, žinojau, jog mano studijos siesis su socialiniais mokslais. Pasidomėjusi plačiau nusprendžiau, jog noriu studijuoti Ekonomiką ir vadybą, kadangi ši studijų programa apima ne vieną sritį, todėl tai atveria didesnes darbo galimybes ateityje. Studijos atpirko visus lūkesčius, kadangi universiteto bendruomenė yra draugiška, dėstytojai kompetentingai ir aiškiai išdėsto paskaitas bei teorinę medžiagą pateikia per praktinę prizmę. 

Susisiekti
Emilija Narvydaitė
Medicinos fakultetas 
III kursas

Medicinos studijos buvo mano svajonė. Nors ir dabar tenka nemažai paplušėti, apie kitokį pasirinkimą mokykloje net nenorėjau svarstyti. Manau, jog Medicinos studijų programa skirta ne tik medicinos specialistams ruošti, bet ir asmenybės, vertybių ugdymui, gilesniam savęs pačio suvokimui. Šis kelias išties nelengvas, tačiau tikiu, kad karštas troškimas, kruopštus ir nuoširdus darbas pildo svajones! 

Susisiekti
Veronika Navidčenko
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas 
I kursas

Jau mokykloje supratau, kad mane traukia ekonomikos bei matematikos pasauliai, tačiau nemačiau savęs grynai ekonomikoje, maniau, kad tai neatskleis pilno mano potencialo. 12- toje klasėje pradėjau naršyti studjų programas ir mano akį patraukė VU Verslo ir teisės studijų programa. Supratau, kad tai yra puikus pasirinkmas, nes ši programa apima dvi labai perspektyvias ir aktualias sritis. Tikrai esu visiškai patenkinta savo studijomis, nes jos sėkmingai subalansuoja tokius skirtingus dalykus, kaip verslas ir teisė, bei parodo, kaip glaudžiai jie yra susiję.

Susisiekti
Vaiva Norkūnaitė
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas 
III kursas

Mokydamasi progimnazijos pirmose klasėse galvojau, kad ateitį siesiu su pradinio ugymo pedagogika, vėliau svarsčiau apie studijas susijusias su matematika (kadangi matematika buvo mano mėgstamiausias dalykas ir stipriausia pusė), net 12 klasėje dar nežinojau, kokią studijų programą pasirinkti... Vis dėlto, galiausiai pildant paraišką į universitetus pirmoje vietoje užrašiau VU EVAF ekonomikos studijas ir šiuo metu studijuoju tarptautinės ekonomikos atšakoje. Galiu pasakyti, kad tikrai nesigailiu ir džiaugiuosi. Ši studijų programa suteikia ir matematinių ir vadybinių žinių, ugdo asmeninias savybes, lavina kritinį mąstymą. Šis universitetas man yra ne tik mokymosi įstaigą, bet taip pat iniciatyvos kupinų žmonių bendruomenė. Štai todėl dabar ir esu viena iš Vilniaus universiteto studentų bei turiu galimybę bendrauti su jumis.

Susisiekti
Lukas Paškevičius
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas 
I kursas

Jau nuo mažens buvau verslus vaikas ir domejausi verslu, seniai žinojau, kad norėčiau savo gyvenimą sieti su verslu arba finansais, todėl pasirinkti nebuvo sunku. Pasirinkau geriausią šalies universitetą ir būtent šią programą jame. 

Susisiekti
Evelina Petraitytė
Filosofijos fakultetas 
I kursas

Kaip ir daugumą abiturientų, mane kankino klausimas - kur stoti? Mane visada domino socialinė apsauga ir dėl kokių priežasčių yra priimami vienokie ar kitokie įstatymai. Tai buvo mano raktas į apsisprendimą rinktis socialinių mokslų lauką. Socialinės politikos studijomis susidomėjau, nes jos labai plačios - nuo filosofijos iki ekonomikos ir po studijų neįpareigoja tavęs dirbti vienoje apibrėžtoje srityje. Be to, gali išsirinkti savo interesų lauką ir gilinti žinias apie jį.
Studijomis esu labai patenkinta - jaunatviški ir motyvuojantys dėstytojai, galimybė gilintis į tave dominančias socialinės politikos sritis, daug erdvės saviraiškai - tai puikios sąlygos žingeidžiam ir kūrybingam studentui tobulėti.

Susisiekti
Kristijonas Ražickas
Komunikacijos fakultetas 
III kursas

Studijuoti žurnalistiką sugalvojau, kai naršydamas studijų programų sąraše ją užmačiau. Pirmiausiai pagalvojau, jog tai yra labai romantizuota, tiek filmuose, tiek knygose profesija, kuri, atrodė, man visai patiktų. Paskaitęs studijų programos aprašą galutinai nusprendžiau – noriu studijuoti būtent tai. Esu kūrybiškas žmogus, mėgstu rašyti prozą bei įvairių tipų tekstus, todėl žurnalistikoje tikėjausi ir toliau tobulinti ne tik kūrybinius, bet ir profesinius įgūdžius. Kol kas – viskas pagal planą!
Studijomis esu tikrai patenkintas, nes jų metu sužinojau ne tik dalykų susijusių su žurnalisto profesija, bet ir pažinau save iš naujo! 

Susisiekti
Agnė Ropytė
Istorijos fakultetas 
III kursas

Dar mokykloje žinojau, kad dėl savo studijų pasirinkimo galėsiu dėkoti Vilniaus universitetui. Vienuoliktoje klasėje atrasta Istorijos fakulteto organizuojama Istorikų mokykla leido ne tik arčiau susipažinti su dėstytojais, universitetine aplinka, bet ir leido suprasti, jog čia tikrai grįšiu. Kultūros istorijos ir antropologijosstudijų programos pasirinkimą lėmė tai, jog čia susipina daugybę mano mėgstamų sričių – istorija, menas, paveldas, žmonių kasdienybė ir dar daug kitų. Todėl kviečiu klausti ir išsiaiškinti ar savo mėgstamą sritį čia rasi ir tu!

Susisiekti
Rostyslav Rudov
Matematikos ir informatikos fakultetas 
II kursas

Jau 10 klasėje tiksliai žinojau, kad noriu kurti žaidimus, bet supratau, kad iš pradžių man reikia žinių ir praktinių įgūdžių programavimo srityje – pasirinkau informatikos studijas Vilniaus universitete. Dėstytojai palaiko iniciatyvas ir duoda studentams pasirinkti –  tiems, kas norėtų atlikti daugiau uždavinių ir sunkesnio lygio – visada bus ką veikti, tačiau abejoju, kad to prireiks. Esu įsitikinęs, kad įgytos programavimo bei matematikos žinios man tikrai bus naudingos dirbant bet kokį darbą IT srityje.

Susisiekti
Lijana Savickienė
Kauno fakultetas 
I kursas

Lietuvių filologijos ir reklamos studijų programą pasirinkau dėl kelių priežasčių – noro išmokti manevruoti žodžiu, siekio pažinti kalbos subtilybes ir poreikio išreikšti save kūrybiškai. Visada laikiau save įvairialype asmenybe ir niekada nenorėjau talpinti savęs į vienakrypčius rėmus. Ši studijų programa būtent tai ir teikia – gebėjimą pažinti ir realizuoti save skirtinguose amplua bei išmoko būti aukso viduriu tarp teksto – to, kas amžina – ir jį įprasminančio kintamojo – žodžio.

Susisiekti
Danielius Šematovič
Gyvybės mokslų centras 
III kursas

Stodamas į Gyvybės mokslų centrą, susidūriau su klausimu: kurią gi studijų programą pasirinkti? Apsispręsti man labai padėjo studijų programų kuratoriai, kurie pakonsultavo bei atsakė į kitus iškilusius klausimus.
Savo studijų pasirinkimu nenusivyliau, netgi atvirkščiai - kas dieną atrandu kai ką naujo, kai ką, kas mane stebina bei skatina judėti į priekį.

Susisiekti
Vesta Šiaudvytytė
Filosofijos fakultetas 
II kursas

Įvairūs apmąstymai mane domino nuo pat paauglystės. Dabar, studijuodama filosofiją, galiu "nerti" į žymių mąstytojų kūrinius ir juos nagrinėti, įgyti daugiau mokslinės patirties. Filosofija mano širdyje tarsi įkvepia ugnies kibirkštėlę, o siela džiaugiasi intelektualiniu penu. Manau, jog studijuojant universitete, svarbu suprasti, jog didžiąją dalį darbo turėsi atlikti pats. Nuo to priklausys, ką išsineši pabaigęs studijas. Dėstytojai - tai kelrodžiai, kurie duoda kryptį. Esu patenkinta savo studijomis.

Susisiekti
Gabriela Šimkonytė
Medicinos fakultetas 
II kursas

Nuo pat vaikystės aš ir mane supantys žmonės žinojome, kad dirbsiu su „baltu chalatu“. Labai ilgai negalėjau nuspręsti, ką tiksliai noriu studijuoti, patiko plačios medicinos studijų programos galimybės, tačiau ir odontologija turėjo savo žavumo. Visgi galutinį sprendimą priėmiau tik pradėjus ruoštis abitūros egzaminams. Taip susiklostė aplinkybės, kad kaip tik tuo metu pradėjau ortodontinį gydymą ir dažni apsilankymai odontologijos klinikoje vis didino mano susidomėjimą šia specialybe. Besikalbant su gydytojais, uždavinėjant man rūpimus klausimus supratau, kad tikrai noriu pažintį platų odontologijos mokslą, nes kiekvieno naujo vizito laukdavau kaip šventės, kai galėsiu sužinoti kokią nors įdomybę. Puikai išlaikius egzaminus įstojau į šią studijų programą ir drąsiai galiu pasakyti, kad nesuklydau nuspręsdama eiti šiuo keliu!

Susisiekti
Marius Simonavičius
Filologijos fakultetas 
II kursas

Studijuoti skandinavistiką paskatino daug priežasčių, tačiau, jei reikėtų išskirti keletą, greičiausiai įvardyčiau norėjimą mokėti daugiau nei vieną užsienio kalbą, norą studijuoti centriniuose rūmuose ir patirti tikrąją Senojo Vilniaus atmosferą. Su pasirinkimu tikrai „neprašoviau“, mat čia galiu studijuoti ne tik kalbas, bet ir aibę kitų mąstymą ugdančių dalykų. O kas nenorėtų smagiai paerzinti savo draugų tokio egzotiško, bet tuo pat metu ir tokio artimo regiono, kaip Skandinavija, kalbomis?

Susisiekti
Inesa Skapaitė
Filosofijos fakultetas 
I kursas

Baigusi mokyklą svarsčiau, ką norėčiau studijuoti. Rinkausi tarp dviejų studijų programų: psichologijos ir socialinio darbo. Nusprendžiau studijuoti socialinį darbą, nes jaučiausi (ir jaučiuosi) dar nepasiruošusi psichologijos studijoms, o ir sulaukiau paskatinimo (studijuoti socialinį darbą) iš žmogaus, kuris yra puikiai susipažinęs su šia studijų kryptimi. Nors turiu prisipažinti, kad iš socialinio darbo studijų nieko įdomaus ar įkvepiančio nesitikėjau, tačiau pradėjusi mokytis pakeičiau savo nuomonę. Galiu teigti, kad kol kas studijomis esu patenkinta, taip pat esu kupina įvairių idėjų, susijusių su pagalbos teikimu žmonėms. Labai tikiuosi, kad ir toliau šios studijos mane džiugins.  

Susisiekti
Marius Šomka
Matematikos ir informatikos fakultetas 
II kursas

Mokykloje pastebėjau, jog geriausiai jaučiuosi domėdamasis įvairiais ir skirtingais dalykais, jungdamas juos kartu ir stengdamasis kurti kažką naujo ir įvairiapusiško. Suvokiau, jog skirtingų disciplinų derinimas buvo vienas iš mano „arkliukų“. Stojau į šią studijų programą, nes norėjau išmanyti visą sistemų kūrimo procesą ir ateityje efektyviai kurti ir realizuoti savo idėjas – tikrai nesigailiu savo pasirinkimu! Manau, jog programų sistemų studentai gauna puikų žinių ir patirčių paketą, kuris leidžia tapti išmaniu lyderiu bei kūrėju.

Susisiekti
Austė Steponavičiūtė
Medicinos fakultetas 
II kursas

Šią studijų programą pasirinkau kadangi dar mokykloje labai domino medicina bei profesionaliai sportavau. Taigi radau studijų programą, kuri suderina mano visus pomėgius ir domėjimosi sritis - kineziterapija. Esu labai laiminga pasirinkusi būtent kineziterapiją. Taip, studijuoti medicinos fakultete nėra lengva, bet jei dalykas patinka - visi iššūkiai tikrai įveikiami!

Susisiekti
Rimantas Stražinskas
Matematikos ir informatikos fakultetas 
III kursas

Baigęs mokyklą nežinojau, kur stoti, o pasirinkimų buvo daugybė. Kadangi geriausiai sekėsi ir labiausiai patiko matematika, tai finansų ir draudimo matematika atrodė geriausias pasirinkimas. Studijuodamas supratau, kad pasirinkau teisingai, nes čia suteikiamas ne tik matematinis mąstymas, bet ir programavimo, ekonomikos bei duomenų analizės elementai. Studijos man patinka ir tikrai jų nekeisčiau.

Susisiekti
Linas Tavaras
Filosofijos fakultetas 
III kursas

Pasirinkau savo programą, nes nuo vaikystės svajojau apie tolimus kraštus ir Indiana Jones stiliaus nuotykius. Būtent šios studijos man padeda geriausiai realizuoti svajones ir išmokti kritinio mąstymo bei gero orientavimosi transkultūrinėje  terpėje.

Susisiekti
Laura Tumaitė
Matematikos ir informatikos fakultetas 
II kursas

Pasirinkau šią studijų kryptį, nes ji puikiai atspindi mano pomėgį tiksliesiems mokslams, o galimybė programavimo žinias pritaikyti aktualioms praktinėms užduotims atlikti, suteikia beribes galimybes kilti karjeros laiptais. Ši studijų programa pasižymi teorinių ir faktinių žinių platumu, kurias net jau po pirmo semestro galima pritaikyti dirbdamas ar kurdamas savo darbų aplanką, išmoksi ne tik keletą programavimo kalbų, bet ir dirbti sistemiškai, komandoje. Buvau įspėta, kad lengva nebus, bet įgytos žinios tikrai vertos įdėtų pastangų.

Susisiekti
Olivija Usonytė
Filologijos fakultetas 
II kursas

Nuo mažų dienų be galo mėgau mokytis kalbas, tad jau pradinėse klasėse numaniau, kokią studijų kryptį rinksiuosi. Eidama į mokyklą labiausiai laukdavau anglų kalbos pamokų, nes tai būdavo vienintelis dalykas, kuriame jaučiausi labai laisva. Prancūzų kalba ir kultūra mane taip pat labai domino, tik neturėjau galimybės šios kalbos mokytis mokykloje, todėl akį patraukė programa, kuri ir siūlė abi kalbas. Tvirtai įsitikinau, kad noriu rinktis šią studijų programą, kai sužinojau, jog nereikalaujama jokių išankstinių prancūzų kalbos žinių.
Labai džiaugiuosi savo studijų programa, nes ji man padėjo atrasti daug pomėgių, taip pat susipažinau su labai daug įdomių žmonių, kurie per studijų laikotarpį tapo mano artimiausiais draugais.

Susisiekti
Greta Vaicekauskaitė
Filologijos fakultetas 
III kursas

Nuo pat paauglystės pradžios labai mėgau dvi kalbas: anglų ir ispanų. Kadangi anglų daugybę metų mokiausi mokykloje, turėjau gan stiprius pagrindus, ko pasekoje, internete žiūrėdavau gausybę filmų ir serialų, kas ir lėmė, jog norėjau dar labiau gilintis savo žinias šioje kalboje. Dabar studijuoju Anglų filologiją ir esu patenkinta savo studijomis.

 

Susisiekti
Aurelija Valčiukaitė
Verslo mokykla 
III kursas

Mokykloje supratau, kad mane domina ekonomika, matematika ir rinkodara, todėl rinkausi iš studijų, susijusių su šiomis sritimis. Išsinagrinėjau Verslo finansų programą ir pamačiau, jog ji apjungia visas šias sritis, todėl būtent ją ir pasirinkau. Esu patenkinta pasirinkta programa ir manau, kad didžiausias studijų Verslo mokykloje privalumas yra tai, jog jos ne tik supažindina su darbo finansų srityje specifika ir suteikia specialybės žinias, bet ir nuo pat pirmo kurso esame skatinami būti drąsiais ir kurti savo verslo idėjas, jas įgyvendinti, studijas galima suderinti su atliekama praktika įmonėje ar darbu jau nuo pirmų metų. Verslas yra sritis, kurioje praktinis žinių panaudojimas yra ne mažiau svarbus už teorijos žinojimą, todėl džiaugiuosi tokiu aplinkos požiūriu.

Susisiekti
Deividas Valiuška
Filologijos fakultetas 
I kursas

Nusprendžiau stoti į klasikinę filologiją todėl, kad visada norėjau sužinoti daugiau apie SPQR, o ir, savaime suprantama, mane be galo domino antikinės kalbos. Viskas, ankščiau ar vėliau, nuveda prie klasikos, tai kam vėliau, jeigu gali ankščiau? Esu labai patenkintas savo studijomis ir, jeigu turite noro, tikrai mielai pasidalinsiu savo patirtimi.

Susisiekti
Aleta Valiūtė
Filologijos fakultetas 
II kursas

Nuo pat mažens žinojau, kad negaliu gyventi be kelionių ir bendravimo. Keliaudama po įvairiausius pasaulio kampelius supratau, jog anglų kalbos man tikrai neužteks, ypač jei noriu pažinti šalį ir jos tradicijas bei tikrai ne paslaptis, kad kartais taip norisi suprasti, ką gi kalba šalia esantis žmogus. Taigi vedama smalsumo ir noro įveikti kalbos barjerą, pasirinkau italų kalbos studijas, nes būtent Italijos kultūra, žmonės, tradicijos mane labai žavi ir kiekvieną kartą atvykusi į Italiją, ją įsimyliu tik dar labiau, o kalba tokia pat nuostabi kaip ir šalis. Galiu nuoširdžiai pasidžiaugti dėstytojais, kurie atvyko čia iš Italijos ir maloniai dalinasi savo žinomis, visada siekia mums suteikti įvairios informacijos. Nors ir ne visi esame iš prigimties italai, tačiau jaučiamės kaip tikra didelė itališka šeima!

Susisiekti
Justė Vardauskaitė
Filologijos fakultetas 
I kursas

Studijas VU Filologijos fakultete pasirinkau, todėl, kad norėjau pagilinti savo anglų kalbos žinias. Mokykloje anglų kalba sekėsi geriausiai iš visų dalykų. Aišku labai daug prisidėjo filmai ir serialai, knygos, podcast'ai, naujienų skaitymas anglų kalba. Todėl jei ir Tu mąstai apie studijas VU Filologijos fakultete (anglų filologijos arba anglų ir kitos užsienio kalbos), bet nežinai ar šios studijos tikrai Tau, drąsiai rašyk man ir aš pasistengsiu kuo išsamiau atsakyti į iškilusius klausimus.

Susisiekti
Martyna Vilutytė
Filosofijos fakultetas 
II kursas

Jau 9 klasėje, sužinojusi, kad greitai reikės rinktis mokomuosius dalykus bei jų lygius svarsčiau apie būsimą specialybę. Ieškojau srities, į kurią tilptų kuo daugiau mano pomėgių bei turimų gebėjimų. Tuo aukso viduriu tapo būtent pedagogika ir pradinis ugdymas. Juk tai ir kūrybinė, ir organizacinė, ir socialinė profesija, kurioje pati galiu atsiskleisti visomis spalvomis. Tuomet beliko pasirinkti universitetą ir gerai viską apsvarsčiusi - štai aš ir Vilniaus universitete, kuris ne be reikalo yra vienas iš geriausių!
Studijomis esu be galo patenkinta. Pirmiausia todėl, kad jos suteikia įvairiapusį išsilavinimą. Kaip būsimos mokytojos jau pirmame kurse „paragavome“ psichologijos, pamokų planavimo, žinių apie specialiuosius ugdymo poreikius, netgi medicinos. Be to, žavi ir modernus požiūris į vaiką bei patį ugdymą – juk šiame procese svarbi sąveika tarp veikėjų (mokytojo ir mokinio), o ne sausas informacijos perdavimas ugdytiniams.  Studijos nuolat tobulinamos pagal rinkos, studentų, švietimo sistemos poreikius, todėl tikrai malonu būti pedagogiškai ruošiamai būtent Vilniaus universitete.

 

Susisiekti
Gabrielė Zenevičiūtė
Filosofijos fakultetas 
I kursas

Dalyko pedagogiką rinkausi su mintimi, jog bet kuris žmogus visą gyvenimo kelią kažko mokosi ir nesvarbu, kas tai bebūtų. Tai buvo mano asmeninis noras matyti augantį, progresuojantį ir "kitokį" jaunimą - tą, kuriam patinka mąstyti kritiškai, gebantį atrasti ir suprasti dalykus iš naujo. Šiame pažinimo kelyje atsiranda mokytojas - ne tik tas, kuris dėsto pamoką ir dalijasi savo žiniomis, bet ir draugas, kuris yra visada pasiruošęs tau pagelbėti bet kokiu klausimu. Tokį mokytoją ir ruošia VU - drąsų, draugišką, padedantį ir gebantį su mokiniu kalbėti atvirai, laikyti jį lygiu sau. Studijomis esu be galo patenkinta!

Susisiekti
Lavija Žibutytė
Chemijos ir geomokslų fakultetas 
III kursas

Pasirinkau biochemijos studijų programą dėl to, kad chemija susidomėjau jau nuo pirmų mokyklos pamokų, tačiau visada troškau įsigilinti ir į cheminius procesus, vykstančius organizme. Žinoma, ši sritis viliojo ir dėl ateities perspektyvų - darbas laboratorijose skambėjo gana patraukliai.
Įsibėgėjus studijoms tapo aišku, jog šiose studijose neužteks vien "iškalti" gautą informaciją - reikės įdėti nemažai darbo. Tačiau nereikia išsigąsti, nes studijos tikrai įtraukiančios ir įdomios, o tinkamai susiplanavus laiką, jo užteks ir studijavimui, ir studentavimui!

Susisiekti
Simona Žukauskaitė
Medicinos fakultetas 
II kursas

Nuo pat vaikystės svajojau padėti visiems žmonėms. Visiems žmonėms yra įsisenėjusi nuomonė, jog slaugytoja(-s), tai tik pagyvenusius žmones prižiūrintis asmuo, noriu ateityje mėginti pakeisti šį požiūrį ir supažindinti kitus, koks platus pasirinkimas ir užduotys yra slaugos specialisto darbuose. Žmogus ir jo organizmas yra nepaprasti ir niekada nėra pilnai suvokiami dalykai, būtent viso to smalsumo vedama pasirinkau slaugos studijų programą. Atsinaujinusi programa, susipažinimas su praktika jau pirmomis mokslų dienomis išties sužavėjo savo privalumais. Dėstytojai labai geranoriški, užsidegę perduoti savo žinias mums. Nors ir pirmieji metai naujos programos, tačiau viskas gan sklandžiai vyko, mokslas eina paeiliui, viskas gan aiškiai paaiškinta, pasakyta ir parodyta. 

Susisiekti
Neda Žutautaitė
Kauno fakultetas 
III kursas

Visada maniau, kad renkantis studijas svarbiausia - jų turinys ir kokybė, o ne aplinka. Taip, peržiūrėjusi studijų programos planą ir rinkdamasi Vilniaus universitetą, įstojau į Ekonomikos ir vadybos studijų programą. Tačiau studijuodama VU Kauno fakultete jau trečius metus galiu drąsiai sakyti, kad gavau daugiau nei tikėjausi! Net jei studijų aplinka ir nebuvo svarbiausias elementas, tai yra didžiulis priedas prie jos - vienu esminiais VU Kauno fakulteto privalumais įvardyčiau glaudų ir šiltą ryšį tarp bendruomenės narių, tarpusavio norą tobulėti ir dalintis žiniomis. Tad labai kviečiu į mane kreiptis ir turint klausimų dėl naujos, šiais metais kviečiančios pirmąją laidą, Marketingo technologijų studijų programos. Studijuodama tame pačiame institute susipažinau su kone visais dėstytojais, o ir smalsumo vedina ištyrinėjau vienintelę tokią tarpdalykinę, apjungiančią informacines sistemas ir rinkodaros procesus, studijų programą Lietuvoje.

Susisiekti
Goda Žvirblytė
Istorijos fakultetas 
III kursas

Į Istorijos studijų kelią sukti tikrai neplanavau. Mokykloje istorija domėjausi, tačiau neturėjau planų to sieti su savo ateitimi. Atėjus priėmimų į universitetus laikotarpiui, matyt, atėjo kažkoks ženklas „iš dangaus“ ir nusprendžiau surizikuoti. Dabar drąsiai galiu pasakyti, kad tai vienas geriausių sprendimų mano gyvenime. Istorijos studijos ne tik formuoja kritišką požiūrį į praeitį, bet ir į dabarties įvykius ar net savo asmeninę pasaulėžiūrą. Atėjus į šias studijas supranti, kad prievolės tapti istoriku ar mokytoju (kaip dažnai rodo stereotipai) tikrai nėra, jos atveria daug daugiau galimybių negu mes kartais įsivaizduojame, taip pat jos neįspraudžia į „rėmus“ ir save galima realizuoti įvairiose kryptyse. Be visa ko, šiame fakultete vyrauja itin jauki atmosfera bei glaudi bendruomenė.

Susisiekti
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku