Kūno kultūros ir sporto edukologija

Padalinys
Šiaulių akademija

Krypčių grupė
Ugdymo mokslai

Studijų kryptis (šaka)
Edukologija

Kvalifikacinis laipsnis
Ugdymo mokslų magistras

Trukmė
1,5 metai

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 787 EUR

Fizinio ugdymo mokslų magistrų rengimo programa, įvertinta tarptautinių studijų ekspertų grupės. Šių studijų metu perprasite pasaulines ir nacionalines sporto raidos ir fizinio ugdymo tendencijas, įgysite edukacinių veiklų įvairaus amžiaus žmonėms organizavimo įgūdžių. Išsiugdysite kūrybišką požiūrį į fizinio ugdymo procesą, gebėsite jį organizuoti įvairaus amžiaus ir meistriškumo žmonių grupėms.

Kodėl ši programa?

• Trys specializacijos. Galėsite rinktis vieną iš trijų studijų krypčių: kūno kultūros edukologiją, neįgaliųjų fizinę veiklą ar sportinio ugdymo vadybą.

• Galimybė studijas derinti su darbu. Esant poreikiui, studijų tvarkaraštį galėsite priderinti prie vykdomos profesinės veiklos.

• Individualizuotos studijos. Studijuosite pagal individualų studijų planą, naudositės į studentų poreikius orientuota konsultavimo sistema.

Karjera

• Darbas ugdymo įstaigose. Galėsite dirbti edukacinį ar administracinį darbą bendrojo ugdymo mokyklose, sporto mokyklose, kitose sporto mokymo įstaigose.

• Karjera sveikatos ir sporto organizacijose. Būsite pasirengę karjerai valstybinėse ar privačiose institucijose, užsiimančiose sporto populiarinimu, organizavimu, ugdymu.

• Darbas privačiame sektoriuje. Įgyti įgūdžiai ir žinios leis dirbti sporto ir sveikatingumo klubuose ir jų administracinėje struktūroje, profesionaliuose sporto klubuose, susikurti darbo vietą sau ir kitiems.

„Sprendimas studijuoti šiame universitete buvo vienas geriausių mano sprendimų gyvenime. Mano Alma mater visiškai pakeitė mano gyvenimą, pradedant asmeniniu gyvenimu, baigiant karjeros galimybėmis. Studijos universitete atvėrė plačiausius žinių ir galimybių klodus apie kuriuos anksčiau net negalėjau pagalvoti. Įgyjau ne tik reikalingų ir naudingų teorinių, bet ir praktinių žinių, kurias puikiai galima pritaikyti kasdieniame gyvenime. Džiaugiuosi, jog per visus studijavimo metus dėstytojai tapo ne tik kolegomis, tačiau ir gerais draugais į kuriuos galima kreiptis, bet kokiu klausimu ir neabejoti, jog gausi patį geriausią, brandų ir laiko patikrintą patarimą į tau rūpimą klausimą. Džiaugiuosi, jog vienu iš svarbiausių savo gyvenimo pasirinkimų yra būtent šis universitetas."

Dainius Kučinskas, Nacionalinės švietimo agentūros Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkas, Šiaulių sporto centro „Dubysa“ paplūdymio tinklinio treneris

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!