Politika ir medijos

Sukurta: 21 sausio 2013

Scope2x

Padalinys
Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Politikos mokslai

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metų

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989 EUR

Modernios tarpdisciplininės politikos ir medijų sąveikos studijos, kviečiančios nagrinėti, kaip įvairios medijos dalyvauja politikos procese, kaip formuojasi medijų politinis krūvis, kaip medijos veikia socialinius saitus ir politinį veiksmą. Programa derina teorinį pasirengimą, analitinės, praktinės veiklos įgūdžius ir kūrybinius projektus. Ji rengia politinės komunikacijos ir informacijos ekspertus, viešuosius intelektualus, pilietinius aktyvistus bei medijų politikos tyrėjus.

 

Kodėl ši programa?

  • Tarpdisciplininės studijos. Lietuvoje unikali socialinių mokslų magistrantūros programa, kurioje susisieja socialinė teorija, komunikacijos studijos, politikos mokslai, medijų tyrimai ir vizualumo studijos.

  • Praktinis pritaikymas. Studijų metu teorinė kompetencija ir analitinių įrankių taikymas nuosekliai derinami su praktine veikla, kūrybiniais ir socialiniais projektais.

  • Lanksti studijų programa. Sukuriamos galimybės eksperimentuoti su kūrybiniais projektais ir socialinėmis akcijomis, pragmatiškai konstruoti savo karjerą mokantis politinių bei socialinių kampanijų organizavimo ar tirti socialinius ir politinius procesus.

  • Galimybė dalį studijų praleisti užsienio universitetuose.

Karjera

  • Darbas žiniasklaidoje. Įvaldę politikos bei medijų analizės įrankius ir susipažinę su teorijomis, galėsite siekti žurnalisto ar redaktoriaus karjeros žiniasklaidos priemonėse.

  • Analitikas, politikos ir medijos procesų ekspertas. Nuodugnios teorinės žinios ir platus tarpdisciplininis požiūris leis analizuoti visuomenėje vykstančius socialinius ir politinius procesus.

  • Tyrėjas. Būsite pasirengę tęsti tyrėjo karjerą ir atlikti inovatyvius, fundamentinius ir taikomuosius mokslinius tyrimus tarpdisciplininėje politikos ir medijų studijų srityje.