Ryšiai su visuomene

Sukurta: 21 sausio 2013

Scope2x

Padalinys
Komunikacijos fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Komunikacija

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metų

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989 EUR

Komunikacijos studijos, supažindinančios su esminiais ryšių su visuomene aspektais ir suteikiančios praktinių įgūdžių, būtinų sėkmingoje komunikacijos specialisto veikloje.

Į komunikacijos procesus gebėsite žiūrėti kritiškai, suprasite, kaip funkcionuoja žiniasklaida, žinosite, kaip suplanuoti ir vykdyti integruotas ryšių su visuomene kampanijas. Įgysite komunikacijos projektų valdymo, rinkodaros, korporatyvinės komunikacijos kompetencijų, susipažinsite su krizių, politinės bei tarptautinės komunikacijos išskirtinumais. Būsite pasirengę karjerai šiame plačiame, organizacijoms gyvybiškai svarbiame lauke.

 

Kodėl ši programa?

  • Universalios komunikacijos studijos. Dėstomų dalykų sąraše – esminės šiandienos komunikacijos sritys, kurių žinios ir įgūdžiai jus pavers plataus spektro specialistu.

  • Teorijos ir praktikos sintezė. Studijų metu atliksite mokslo tiriamuosius darbus, gautas žinias taikysite praktiniuose projektuose.

  • Studijos, derinamos su karjera. Paskaitų laikas – nuo 17 val. arba šeštadieniais.

Karjera

  • Ryšių su visuomene specialistas. Darbas organizacijų, verslų komunikacijos skyriuose, ryšių su visuomene agentūrose.

  • Ryšių su visuomene projektų vadovas. Studijose įgytos žinios ir praktiniai įgūdžiai leis planuoti ir įgyvendinti komunikacijos projektus organizacijose, įmonėse ar agentūrose.

  • Ryšių su visuomene konsultantas. Gilios įvairių komunikacijos tipų žinios leis siekti šios karjeros versle, organizacijose, politikoje.

Beata Nicholson„Studijos man patiko ir buvo tikrai naudingos. Vėliau, kai jau rinkausi kur dirbti, tai dariau tai, ko išmokau. Mano pirmasis darbas buvo žinių reporterės. Išmokau rinkti ir sisteminti informaciją, ir, žinoma, bendrai studijų programa man buvo įdomi."

Beata Nicholson, Televizijos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė

laura bielske 600x600„Labai tiksliai žinojau, kodėl po žurnalistikos renkuosi Ryšius su visuomene, šios studijos man padėjo iš dėstytojų išgirsti tai, ko darbe prireikia kasdien."

Laura Bielskė, „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė

Arijus Žakas„Gavau ne tik žinias, bet ir naudingas pažintis su grupiokais bei dėstytojais. Nė kiek nesigailiu dėl sprendimo ir atsukęs laiką atgal, padaryčiau tokį patį žingsnį."

Arijus Žakas, „Socialus marketingas“ direktorius

Ausra Pociute„Išsilavinimas universitete apskritai duoda žmogui platesnį suvokimą apie pasaulį, apie vykstančius procesus, suformuoja kritinį mąstymą. Dažnai kai kuriuos dalykus, nors jų ir nesimokėme, nujaučiame intuityviai. Net įdomu, kaip suveikia tie mokymo modeliai. O profesinės žinios tikrai praverčia. Kai kyla diskusijos su kolegomis ne kartą esu sakiusi „O mus mokė, kad reikia daryti taip“. Argi ne svarus argumentas? Gerai, kai turi žinias, kuriomis gali remtis. Komunikacijos kampanijų planavimo, krizių valdymo, etikos, rašymo paskaitos buvo tikrai naudingos. Būna, ir dabar kartais atsiverčiu studijų užrašus, kad ką nors pasitikrinčiau."

Aušra Pociūtė, Lietuvos nacionalinio dramos teatro komunikacijos projektų koordinatorė