Tarptautiniai santykiai ir diplomatija

Tarptautiniai santykiai ir diplomatija

Sukurta: 21 sausio 2013

Scope2x

Padalinys
Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Politikos mokslai

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2022 metai)
4 096 EUR

Studijos, kurių metu studentai išmoksta apmąstyti ir analizuoti tarptautinius santykius, valstybių užsienio ir saugumo politiką, įgyja įgūdžių praktikoje taikyti įvairias tarptautinių santykių, saugumo, užsienio politikos, konfliktų sprendimo, diplomatijos teorijas. Programos išskirtinumas – tai, kad joje derinamos diplomatijos ir saugumo studijos.

 

Kodėl ši programa?

  • Universali studijų programa, apimanti tiek tarptautinę teisę ir tarptautinių santykių teorijas, tiek saugumo studijas, praktinius užsienio politikos tyrimus, diplomatinės veiklos specifiką.

  • Lankstus, jūsų poreikiams ir interesams pritaikytas studijų planas. Rinksitės iš daugiau nei penkiolikos pasirenkamųjų kursų.

  • Galimybė studijas derinti su darbu. Paskaitos ir seminarai vyksta vakarais, dėstytojai atsižvelgia į studentų poreikius tvarkaraščio klausimais.

  • Galimybė dalį studijų praleisti užsienio universitetuose.

Karjera

  • Diplomatinė tarnyba. Gebėjimas suprasti gilumines tarptautinių procesų priežastis, įgūdžiai kritiškai vertinti tarptautinius procesus, institucijas ir veikėjus leis siekti karjeros diplomatinėje tarnyboje.

  • Darbas nacionalinėse ir tarptautinėse institucijose. Globalių veikėjų ir tarptautinių teorijų žinios parengs karjeros pradžiai valstybinėse, tarpvalstybinėse bei saugumo organizacijose, regioniniuose tyrimų centruose.

  • Žurnalistinis darbas. Studijuojant įgytos žinios leis pasaulio ir Lietuvos įvykius analizuoti kur kas giliau, gebėsite atpažinti ir perteikti iš pažiūros nematomas įvykių jungtis.