Sportas ir sveikata

Sportas ir sveikata

Sukurta: 29 balandžio 2016

Sporto ir sveikos gyvensenos klausimais Vilniaus universitete rūpinasi Sveikatos ir sporto centras.

Siūlomi sveikatinimo ir sporto renginiai, treniruoklių ir sporto salės universiteto bendruomenei, treniruojasi didelio meistriškumo sporto šakų rinktinės, organizuojamos tarpfakultetinės varžybos ir įvairūs turnyrai tiek studentams, tiek darbuotojams

Viena iš pagrindinių veiklos sričių – sporto ir sveikos gyvensenos populiarinimas bei veiklų pasiūla ne tik Universiteto, bet ir miesto bendruomenei. Universiteto Sveikatos ir sporto centre vyksta įvairūs sporto ir sveikos gyvensenos užsiėmimai, galima individuliai treniruotis treniruoklių salėse, pasikonsultuoti, lankyti grupines treniruotes, bėgioti stadione, surinkus komandą užsiimti mėgstama sporto šaka: futbolu, krepšiniu, stalo tenisu, tinkliniu, tenisu ir kt.

Edukaciniai ir sveikatinimo projektai

VU Sveikatos ir sporto centras organizuoja edukacinius projektus:

Svarbu bendruomenei

Visi VU bendruomenės nariai laukiami trijose universiteto sporto bazėse Vilniuje: Saulėtekio al. 2, Saulėtekio al. 26 ir M. K. Čiurlionio g. 21.

Daugiau apie sporto ir sveikos gyvensenos galimybes: Sportas studentams, Sportas darbuotojams ir alumnams ir Sportas miestiečiams ir miesto svečiams.

Kontaktai

VU Sveikatos ir sporto centras
El. p.:
Tel.: +370 5 219 3032.