Kartografija

Scope2x

Padalinys
Chemijos ir geomokslų fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Fiziniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Gamtinė geografija

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Fizinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 787 EUR

Magistrantūros studijų programa, rengianti kartografijos specialistus, turinčius ne tik mokslinio darbo įgūdžių, bet ir šiuolaikišką šios mokslo šakos supratimą ir gebėjimą žinias pritaikyti praktiškai. Šios programos absolventai geografinių reiškinių vyksmą suvokia kompleksiškai, gali atlikti geografinių duomenų analizę, kurti geografines informacines sistemas, valdyti projektavimo ir kompiuterinės grafikos technologijas, sudaryti žemėlapius. Įgytos specifinės teisės ir projektų vadybos žinios praplečia studentų kompetencijas ir geriau parengia ateities karjerai versle ar viešajame sektoriuje.

 

Kodėl ši programa?

  • Moderni studijų programa. Programos turinys atnaujintas pagal šiandienos rinkos poreikius, dėstomos globaliu mastu taikomos efektyviausios kartografijos praktikos ir technologijos.

  • Ne tik kartografija. Be specifinių srities dalykų, studentai įgyja ir sėkmingai karjerai būtinų projektų vadybos, teisės žinių.

  • Daugiau technologijų. Studijų metu mokomasi taikyti pažangiausius nuotolinius metodus, analizuoti kosminius ir bepiločiais orlaiviais kuriamus vaizdus, kaupti ir interpretuoti sensorinius duomenis.

Karjera

  • Karjera viešajame sektoriuje. Būsite pasirengę darbui žemės tvarkymo ir registro įstaigose, savivaldybių institucijose teritorijų planavimo srityje, kitose įstaigose, reikalaujančiose gilių kartografijos žinių.

  • Karjera versle. Jūsų kvalifikacija leis siekti karjeros tarptautinėse projektinėse organizacijose, kartografinėse ir topografinėse įmonėse. Galėsite eiti vadovaujamas ar matininko, geodezininko, žemėtvarkininko ir kitas pareigas.

  • Mokslininkas. Pasirinkę tęsti studijas doktorantūroje, galėsite siekti tyrėjo karjeros Lietuvos ar užsienio universitetuose, kitose mokslo institucijose.

„Pirmiausia supratau, kad patekau ten, kur ir turiu būti, nes buvo įdomu ir tikrai sužinojau daug naujo, paskaitos niekada nebuvo našta, nes per jas sužinodavau daug naujo. Iš to formavosi ateities vizija, kad noriu dirbti tik šioje srityje. Supratau, jog tai yra inovatyvu, kiekvienais metais bus vis plačiau naudojama ir turi tapti neatskiriama visuomenės dalimi."

Jana Vanagė, Statistikos departamento GIS specialistė, sukūrė Lietuvos statistikos žemėlapių portalą

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku