Rytų Europos ir Rusijos studijos (anglų k.)

Scope2x

Padalinys
Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Politikos mokslai

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metų

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989 EUR

Ši anglų kalba vykdoma programa rengia aukštos kvalifikacijos specialistus, gebančius kritiškai analizuoti, vertinti ir interpretuoti Rytų Europos ir Rusijos regione vykstančius politinius, ekonominius bei socialinius procesus, saugumo klausimus, teikti profesionalias rekomendacijas šiomis temomis.

 

Kodėl ši programa?

  • Tarptautinė programa. Studijos vyksta anglų kalba tarptautinėje aplinkoje – būsite apsupti studentų iš Lietuvos ir užsienio, susipažinsite su įvairiais požiūrio taškais.

  • TSPMI – vienas iš regiono lyderių Rytų Europos ir Rusijos studijose. Prisijungsite prie tyrėjų ir praktikų, einančių šių disciplinų priešakyje.

  • Išskirtinės praktikos galimybės. Galėsite atlikti praktiką lyderiaujančiuose politikos analizės centruose, taip padėdami pamatą sėkmingai karjerai šiame lauke.

  • Galimybė dalį studijų praleisti užsienio universitetuose.

Karjera

  • Regiono ekspertas, analitikas. Galimybė dirbti regiono ekspertu valstybinėse, nevyriausybinėse ar privačiose institucijose.

  • Mokslinė veikla. Ekspertinės srities žinios ir tyrimų įgūdžiai leis tęsti regione vykstančių procesų tyrėjo karjerą.

  • Konsultantas. Specifinės žinios, įgytos studijų metu, jus pavers regiono ekspertu, galinčiu konsultuoti viešojo ir privataus sektoriaus organizacijas Lietuvoje ir užsienyje.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku