Šiuolaikinės politikos studijos

Sukurta: 21 sausio 2013

Scope2x

Padalinys
Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Politikos mokslai

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metų

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989 EUR

Studijos, skirtos tiems, kuriuos domina naujausi politiniai reiškiniai ir jų tyrimo metodai. Programoje politika nagrinėjama įvairiapusiškai, remiantis skirtingomis tyrimo perspektyvomis – dėmesys skiriamas ir filosofinei, ir empirinei prieigai. Filosofines ir teorines diskusijas papildo tiriamasis darbas, mokantis praktiškai taikyti tyrimo metodus. Studijų programa, kuri moko nebijoti sunkių klausimų – „Kas yra politika?“, „Kas yra valstybė?“, „Kas yra laisvė?“.

 

Kodėl ši programa?

  • Platų politikos supratimą suteikianti programa. Filosofijos ir empirikos sintezė, kuria paremtos šios studijos, leidžia politinius procesus vertinti platesnėje perspektyvoje.

  • Bendradarbiavimas su dėstytojais. Studijuodami turėsite galimybę bendradarbiauti su dėstytojais jų vykdomuose tyrimuose ir projektuose, o tai suteiks ir praktikos, ir pranašumą darbo rinkoje.

  • Tvarkaraštis, pritaikytas dirbantiems. Užsiėmimai vyksta vakarais, todėl galėsite ir mokytis, ir dirbti.

  • Galimybė dalį studijų praleisti užsienio universitetuose.

Karjera

  • Darbas valstybės institucijose. Įvairiapusis šiuolaikinės politikos išmanymas leis siekti politinės ar administracinės karjeros valstybės įstaigose.

  • Analitikas. Pažengę analitiniai gebėjimai, įvairių politinių teorijų bei tyrimo metodų žinios parengs analitiko karjerai politikos analizės centruose ar kitose institucijose.

  • Politikos apžvalgininkas. Programos absolventai įgauna žinių ir įgūdžių, leidžiančių nuodugniai apžvelgti politinius procesus, kelti visuomenei aktualias diskusijas.