Viešosios politikos analizė

Sukurta: 21 sausio 2013

Scope2x

Padalinys
Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Politikos mokslai

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989 EUR

Studijų programa, rengianti viešosios politikos specialistus, orientuotus į gilesnę viešosios politikos alternatyvų analizę ir aiškesnę jos rezultatų komunikaciją, taip pat – į atviresnį viešosios politikos procesą ir naujų veiklos modelių taikymą svarbiems socialiniams poreikiams tenkinti. Studijų metų gilinamos teorinės viešosios politikos ir viešojo administravimo žinios, studijuojami socialinių mokslų ir politikos analizės metodai, atliekami praktiniai programų, projektų ir pokyčių valdymo kursai.

 

Kodėl ši programa?

  • Įvairialypės politikos studijos. Įvairūs dėstomi politikos analizės metodai ir teorijos, ugdomi praktiniai įgūdžiai absolventams suteikia įvairiapusį politikos analitiko išsilavinimą.

  • Galimybė dalyvauti moksliniuose tyrimuose. Studentai gali dar studijų metu bendradarbiauti su dėstytojais jų vykdomuose tyrimuose, taip sukaupti patirties ir geriau pasiruošti karjeros startui.

  • Studijos, derančios su darbu. Vakarais vykstančios studijos leis įgyti išsilavinimą ir tęsti karjerą tuo pat metu.

  • Galimybė dalį studijų praleisti užsienio universitetuose.

Karjera

  • Analitinis darbas. Gebėjimas identifikuoti aktualius socialinius ir ekonominius iššūkius, duomenų analizės įgūdžiai ir kritinis mąstymas sudarys sąlygas dirbti analitinį darbą organizacijose, veikiančiose nacionaliniu, ES ar tarptautiniu lygmeniu.

  • Darbas viešajame sektoriuje. Politinių procesų žinios, lyderystės ir kritinio mąstymo įgūdžiai, išugdyti studijose, leis siekti vadovaujamų pozicijų valstybės institucijose.

  • Tyrėjas. Programos absolventai turi galimybę tęsti tyrėjo karjerą TSPMI, kituose tyrimų centruose Lietuvoje ar užsienyje.