450-mečio stipendija
Sukurta: 16 liepos 2020

450-mečio stipendija

450-mečio stipendija – Vilniaus universiteto įsteigta speciali stipendija, skirta būsimiems studentams iš socialiai pažeidžiamų šeimų. Siekiant mažinti Lietuvoje opią socialinės atskirties problemą, pirmuosius studijų metus – nuo rugsėjo iki birželio mėnesio – 200 eurų stipendija bus mokama net 100 gabiausių, tačiau finansų stokojančių studentų. Prie 100 universiteto suteikiamų stipendijų papildomai prisideda ir beveik 30 partnerių*įsteigtų stipendijų tam tikrų studijų programų studentams.

Į stipendiją gali pretenduoti stojantieji, kurie atitinka šiuos kriterijus:

• pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų prašyme pirmu numeriu renkasi studijas Vilniaus universitete,
  • šeimos mėnesinių pajamų vidurkis per paskutinius 3 mėnesius vienam asmeniui buvo ne daugiau nei 350 eurų,
  • nėra anksčiau įgiję bakalauro ar magistro kvalifikacinio laipsnio,
  • nėra gavę Vilniaus universiteto gimtadienio stipendijos.

Paraišką stipendijai gauti 2022–2023 studijų metais galima bus pateikti nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 5 d.

Daugiau informacijos apie stipendiją rasite Vilniaus universiteto 450 metų sukakties proginės stipendijos skyrimo nuostatuose.

Aplikuoti

Stipendijų steigėjai:

VU, „Vandens harmonija“, „GJ Magma“, „Hnit-Baltic“, „Coherent Solutions“, „EPAM“, „Light Conversion“, „Ekspla“, „OPTOMENAS“, „EKSMA Optics“, „Altechna“, „Standa“,„Optogama“.