Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba

Sukurta: 28 birželio 2013

Padalinys
Filologijos fakultetas

Krypčių grupė
Humanitariniai mokslai

Studijų kryptis (šaka)
Lingvistika

Kvalifikacinis laipsnis
Humanitarinių mokslų bakalauras

Trukmė
4 metai

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Metinė studijų kaina
2 954 EUR

Ši programa apima dvi svarbias Europos ir pasaulio kalbas ir atveria duris į verslo, mokslo, diplomatijos pasaulį. Studijos suteikia puikią galimybę profesionaliai išmokti dvi užsienio kalbas - anglų ir prancūzų, įvaldyti šiuolaikinius kalbos tyrimo metodus, susipažinti su anglakalbių šalių ir Frankofonijos kultūra.

Šių kalbų derinys yra vienas paklausiausių šiuolaikinėje darbo rinkoje.

Prancūzų kalbos pradedama mokytis įstojus.

• Nuo antrojo studijų semestro galėsite pasinaudoti nauja individualiųjų studijų galimybe – pasirinkti dalį (nuo 10 iki 25 proc.) studijų dalykų, kurie bus integruoti į jūsų studijų programą. Šia galimybe pasinaudoti galės visi, 2023 m. įstoję į bet kurią Vilniaus universiteto bakalauro ar vientisųjų studijų programą. Daugiau informacijos rasite čia.

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

Kodėl ši programa?

• aukštu lygiu išmoksite dvi darbo rinkoje paklausias kalbas: anglų ir prancūzų;

• dėsto aukštos kvalifikacijos dėstytojai, tarp jų – gimtakalbiai;

• studijų turinys nuolat atnaujinamas reaguojant į darbo rinkos tendencijas ir studentų poreikius;

• galėsite išvykti dalinių studijų į geriausius užsienio universitetus (pagal ERASMUS+ ar kitas programas);

• praktiką galima atlikti Lietuvoje arba užsienyje: kuriant, verčiant, redaguojant tekstus, mokant kalbos, dirbant tarpkultūrinėje srityje arba įsitraukiant į mokslinius tyrimus;

• įgysite vertingų bendrųjų gebėjimų: dirbti ir mokytis savarankiškai ir grupėje, mąstyti kritiškai ir kūrybiškai, spręsti problemas, bendradarbiauti daugiakultūrėje aplinkoje, atsakyti už savo darbo rezultatus.

Karjera

• užsienio šalių institucijų atstovybėse Lietuvoje ir Lietuvos ambasadose užsienyje;

• tarptautinėse organizacijose;

• kultūros įstaigose;

• žiniasklaidoje (pvz., Delfi, BNS);

• viešųjų ryšių ir kūrybinės komunikacijos srityje;

• vertimų biuruose, leidyklose, redakcijose;

• turizmo / kelionių agentūrose, viešbučiuose;

• Lietuvos ir užsienio kapitalo verslo ir paslaugų įmonėse (pvz., bankuose - Swedbank, Danske Bank, logistikos įmonėse, shared service center);

• valstybinėse ir viešosiose įstaigose;

• laisvai samdomi arba sau darbo vietas susikuriantys turinio kūrėjai, vertėjai, leidėjai, kūrybos komunikacijos darbuotojai.

Delfi;

• BNS.