Senatas

Padalinių atstovai:

  1. Prof. dr. Stasys Tautkus (Chemijos fakultetas)
  2. Prof. dr. Rimvydas Skyrius (Ekonomikos fakultetas)
  3. Prof. dr. Dainora Pociūtė-Abukevičienė (Filologijos fakultetas) – Senato pirmininkė
  4. Doc. dr. Sigita Girdzijauskienė (Filosofijos fakultetas)
  5. Prof. habil. dr. Valdas Sirutkaitis (Fizikos fakultetas)
  6. Prof. dr. Darijus Veteikis (Gamtos mokslų fakultetas)
  7. Prof. dr. Zenonas Butkus (Istorijos fakultetas)
  8. Doc. dr. Vytautas Evaldas Rudžionis (Kauno fakultetas)
  9. Prof. dr. Zenona Atkočiūnienė (Komunikacijos fakultetas)
  10. Prof. dr. Romas Baronas (Matematikos ir informatikos fakultetas) – Senato pirmininkės pavaduotojas
  11. Prof. habil. dr. Zita Aušrelė Kučinskienė (Medicinos fakultetas)
  12. Doc. dr. Algimantas Jankauskas (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)
  13. Prof. dr. Jonas Prapiestis (Teisės fakultetas)
  14. Doc. dr. Carmen Caro Dugo (Užsienio kalbų institutas)
  15. Prof. dr. Rūta Navakauskienė (Biochemijos institutas)
  16. Prof. dr. Virginijus Šikšnys (Biotechnologijos institutas)
  17. Habil. dr. Kęstutis Kubilius (Matematikos ir informatikos institutas)
  18. Prof. dr. Eugenijus Gaubas (Taikomųjų mokslų institutas)
  19. Prof. habil. dr. Bronislovas Kaulakys (Teorinės fizikos ir astronomijos institutas)

Biomedicinos, fizinių ir technologijos mokslų sričių atstovai:

  1. Prof. dr. Kęstutis Arlauskas
  2. Doc. dr. Martynas Manstavičius
  3. Dr. Julija Razumienė
  4. Prof. dr. Virginijus Šapoka
  5. Prof. habil. dr. Gintautas Tamulaitis

Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų sričių atstovai:

  1. Prof. dr. Alvydas Jokubaitis
  2. Prof. dr. Virginija Jurėnienė
  3. Prof. dr. Marius Povilas Šaulauskas
  4. Doc. dr. Teodoras Medaiskis
  5. Prof. dr. Arvydas Pacevičius
  6. Doc. dr. Irena Smetonienė

Vilniaus universiteto rektorius (Senato narys pagal pareigas):

    32.Prof. habil. dr. Artūras Žukauskas

Studentų atstovai:

    33. Eglė Budrytė (Medicinos fakultetas)

    34. Ignas Gaižiūnas (Fizikos fakultetas)

    35. Dominykas Kaminskas (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)

    36. Klaudijus Melys (Ekonomikos fakultetas)

    37. Agnė Oseckytė (Teisės fakultetas)

    38. Justas Radzevičius (Chemijos ir geomokslų fakultetas)

    39. Justas Šniaukšta (Medicinos fakultetas)

    40. Gintarė Zinkevičiūtė (Filosofijos fakultetas)