• Aprašymas Kviečiame dalyvauti vebinare „ES nedidelių sumų ginčų nagrinėjimo procedūra: quo vadis?“, kuriame bus diskutuojama apie Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą (Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentui (EB) Nr. 861/2007). Vebinaro metu bus aptariami procedūros aspektai, apsunkinantys jos pritaikymą praktikoje ir galimi būdai procedūrai tobulinti, o taip pat pristatomi tarptautinio projekto SCAN (angl. Small Claims Analysis Net) rezultatai.Renginyje dalyvaus prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius (VU TF), doc. dr. Rimantas Simaitis (VU TF) ir tyrėja Milda Markevičiūtė (VU TF), vebinarą moderuos doc. dr. Vigita Vėbraitė (VU TF).
    Organizuoja Teisės fakultetas
    Vieta Microsoft Teams platforma