• Aprašymas „Hack4Vilnius“ – tai trijų dienų hakatonas, skirtas skatinti Vilniaus miesto inovacijas. Hakatono tikslas – generuoti idėjas, kaip spręsti Vilniaus miesto ir čia veikiančių verslų problemas bei pasiūlyti alternatyvius ir inovatyvius sprendimo būdus. Hakatono metu bus ieškoma sprendimų, kaip paversti Vilnių sveikesniu, švaresniu, sumanesniu ir judresniu miestu. „Hack4Vilnius“ – puiki proga panaudoti savo kūrybingumą, žinias ir gebėjimus bei užmegzti daug naujų pažinčių, praplėsti savo akiratį.
    Organizuoja Vilniaus universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas, UAB „Cognizant Technology Solutions Lithuania“
    Vieta VGTU Centriniai rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius
    Kontaktai Pavel Ragozin, tel. 8 5 236 6273
    Pradžia 2018-10-19 17:00
    Pabaiga 2018-10-21 18:00
    Tipas Kūrybinės dirbtuvės
    Papildoma informacja Daugiau informacijos „Hack4Vilnius“ tinklapyje
  • Aprašymas Antrasis pasaulinis karas Lietuvoje palietė bene kiekvienos šeimos likimą. Iš tėvų ar senelių neretai girdime pasakojimus apie trėmimus, giminaičius, kurie išėjo į miškus gintis nuo artėjančių priešų. Tačiau ne ką mažiau svarbios ir tos istorijos, kurios pasakoja apie karo metais gelbėtus žydus. Spalio 15-26 dienomis #VUTSPMI kviečia apsilankyti fotomeninkės Rūtos Rylaitės parodoje „Liudiję žmogiškumą“, kurioje pasakojamos paprastų žmonių istorijos apie jų nepaprastus darbus. Antrasis pasaulinis karas Lietuvoje užklupo 250 000 žydų, jaunų ir senų, žymių ir paprastų. Kiekvieną su savo svajonėmis ir ateities planais. Dėl karo metais vykdyto holokausto daugelio jų likimai tapo panašūs: getas, koncentracijos stovykla, mirtis. Šiurpi statistika – 1941–1945 m. buvo išžudyta net 94 proc. Lietuvos žydų. O kaip išgyveno likusieji? Kas padėjo šiems žmonėms išgyventi karo pragaro sūkuryje?Paklausus 104 m. gelbetojos Birutės Federavičienės kaip ji taip detaliai atsimena visus įvykius ir žmones, ji atsako: „Vaikeli, svarbiausia mylėti žmones“. Tai kas vienijo juos visus – žmogiškumas. R. Rylaitės paroda „Liudiję žmogiškumą“ VU TSPMI erdvėse bus eksponuojama spalio 15-26 dienomis. Kviečiame apsilankyti!
    Organizuoja Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas
    Vieta VU TSPMI, Vokiečių g. 10
    Kontaktai Viktorija Gailiūtė, tel. 251 4130
    Pradžia 2018-10-15 10:00
    Pabaiga 2018-10-26 12:00
    Tipas Paroda
    Papildoma informacja http://www.tspmi.vu.lt/renginiai/paroda-liudije-zmogiskuma/
  • Aprašymas

Aivaro Jonykos grafikos darbų paroda „Konspektai“.

Vilniaus universiteto rektorato koridoriuje jau galite apžiūrėti grafikos darbų parodą „Konspektai“.

Grafikos darbai daryti klausant Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete vykusių paskaitų.

Pasak autoriaus, jam lengviau visa tai, ką girdi, nupiešti, nubraižyti. Taip ir padarė. „Dėkoju prof. dr. Mariui Povilui Šaulauskui, prof. dr. Albinui Bagdonui, doc. dr. Jonui Dagiui, doc. dr. Kęstui Kirtikliui, lekt. Viliui Dranseikai už įdomias paskaitas, už sukeltas kibirkštis ir trumpus jungimus“, - sako parodos autorius Aivaras Jonyka.

Organizuoja Bendruomenės vystymo skyrius
    Vieta Vilniaus universiteto centriniai rūmai (Universiteto g. 3, rektorato koridorius, II aukštas)
    Kontaktai Aivaras Jonyka, tel. +370 5 239 3295
    Pradžia 2018-09-28 09:00
    Pabaiga 2018-10-29 16:00
    Tipas Paroda
    Papildoma informacja “Sąmonė“, Nūdienės analitinės filosofijos problemos. Doc. dr. Jonas Dagys.