VU e.paslaugos
  • Aprašymas Kviečiame dalyvauti rinkimuose ir balsuoti specialiai tam skirtose vietose Jūsų padalinyje
    Organizuoja Darbo tarybos rinkimų komisija
    Kontaktai Bernadeta Lažauninkaitė
    Pradžia 2018-02-26 09:00
    Pabaiga 2018-02-28 16:30
    Papildoma informacja Daugiau informacijos
  • Aprašymas Po viešai nuskambėjusių galimų seksualinio priekabiavimo atvejų Lietuvoje ir svetur VU Komunikacijos fakulteto Lyčių studijų centras š.m. vasario 26 d. 15 val. kviečia į viešą paskaitą:„Seksualinis priekabiavimas ar flirtas: kur yra ribos?" Paskaitą skaitys: doc. dr. Lijana Stundžė ir doc. dr. Ilona Michailovič. Seksualinis priekabiavimas tarptautinėje bendruomenėje pripažįstamas viena opiausių diskriminacijos dėl lyties formų. Viešosios paskaitos metu aptarsime, kas yra seksualinis priekabiavimas, kaip jį atpažinti, kuo jis skiriasi nuo flirto, ką daryti, kai seksualiai priekabiaujama, kaip užkirsti kelią seksualinio priekabiavimo atvejams ateityje.
    Organizuoja Lyčių studijų centras
    Vieta Saulėtekio al. 9, I rūmai, 210 auditorija
    Kontaktai Laima Statulevičienė
    Pradžia 2018-02-26 15:00
    Pabaiga 2018-02-26 17:00
    Tipas Paskaita
    Papildoma informacja Nuotrauka iš interneto.
  • Aprašymas Edukacinis spektaklis apie Martyną Počobutą (1728-1810) pagal žinomo žurnalisto, Vinco Kudirkos premijos laureato Povilo Sigito Krivicko kūrinį. Martynas Počobutas, XVIII a. pabaigoje Vilniaus universitetą pavertęs išskirtiniu mokslo židiniu, buvo viena iškiliausių Abiejų Tautų Respublikos asmenybių.
    Organizuoja Teatro trupė "Minimum"
    Vieta VU teatro salė, Universiteto g. 3
    Kontaktai Rimantas Venckus
    Pradžia 2018-02-26 19:00