• Aprašymas

  Jeigu jautiesi pasimetęs ką nori veikti gyvenime, Naujuosius metus nori pradėti turėdamas aiškų planą ką daryti su savo gyvenimu, 2018–aisiais ketini susirasti svajonių darbą, kviečiame dalyvauti Karjeros valdymo mokymuose, kuriuos veda šios srities ekspertai!

  Seminaro metu bus diskutuojama, kodėl siekiant sėkmingos karjeros svarbu gerai pažinti save. Susipažinsite su savęs pažinimo būdais ir priemonėmis. Skirsite laiko savo interesų, vertybių, gabumų ir kompetencijų pažinimui, atliksite praktines užduotis šiems konstruktams įsivertinti.

  Lektorius: Karjeros konsultantas, psichologas dr. Žygimantas Grakauskas

  Organizuoja Studentų paslaugų ir karjeros skyrius
  Vieta Studentų paslaugų ir karjeros centras, 104 kab. (Saulėtekio al. 9, III rūmai, Vilnius)
  Kontaktai Kontaktai nenurodyti
  Pradžia 2017-11-21 14:00
  Pabaiga 2017-11-21 16:00
  Tipas Seminaras
  Papildoma informacja https://www.facebook.com/events/390226741395065/
 • Aprašymas 2017 m. lapkričio 20–21 d. Vilniuje vyks tarptautinė mokslo politikos konferencija „Europos mokslo tyrimų erdvės (EMTE) raidos spartinimas skatinant lyčių lygybę tiksliuosiuose moksluose“ (Accelerating ERA Development by Promotion of Gender Equality in STEM Research). Konferenciją globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Renginį organizuoja Vilniaus universitetas (VU), „Horizon 2020“ projektas GENERA, koordinuojamas Vokietijos elektronų sinchrotrono DESY (Deutsches Elektronen Synchrotron), Europos lyčių lygybės institutas (EIGE) ir regioninė Baltijos šalių mokslininkių asociacija „BASNET Forumas“.Konferencijos tikslas – aptarti Europos mokslinių tyrimų erdvės (EMTE) pažangą lyčių lygybės moksle požiūriu. Tarptautiniame mokslo politikos renginyje bus svarstomas poreikis derinti tarpusavyje atskirų EMTE prioritetų pažangą, konsoliduojant suinteresuotųjų šalių ir Europos Sąjungos (ES) mokslinių tyrimų tinklų pastangas. Konferencijoje aptariami klausimai prisideda prie naujausios Europos mokslo politikos raidos.Konferencijos atidarymas – lapkričio 20 d. Valdovų rūmų III antikameros salėje (Katedros a. 4, Vilnius).Antrosios konferencijos dienos renginys vyks Vilnius universitete, Mažojoje auloje(Universiteto g. 3, Vilnius).
  Organizuoja Teorinės fizikos ir astronomijos institutas
  Vieta Valdovų rūmų III antikameros salė (Katedros a. 4)
  Kontaktai Dr. Dalia Šatkovskienė
  Pradžia 2017-11-20 09:00
  Pabaiga 2017-11-21
  Tipas Konferencija
  Papildoma informacja Konferencijos tinklalapis
 • Aprašymas Sigutės Ach miniatiūrų paroda „Pilnaties upių keliai“.Sigutė Ach apie save:"Sigutė Ach – taip pasirašau po savo paveikslais, freskomis, tekstais, iliustracijomis nuo 1998 m. Tais metais labai dažnai nejučia aikteldavau: „Ach…“Nedidelis žodelis įsiterpdavo į mano kalbą gerokai dažniau, nei įprasta ir draugai ėmė mane pravardžiuoti. „Kaip gyveni, Sigute… Ach?“ Buvo juokinga, tad ėmiau taip ir pasirašinėti, net neįtardama, kad žengiu lemtingą žingsnį. 2001 m. mano draugo Arvydo Vereckio įkurta leidykla, mano pačios pavadinta „Nieko rimto“ (o argi rimta yra piešti, o juo labiau leisti sparnuotas karvytes ir svajojančius zuikius?), išgarsino mano vardą visoje Lietuvoje ir net plačiau.Kas ta Sigutė Ach – kartais klausiu ir savęs pačios, mat dažnai važiuodama į susitikimus, pasakodama apie savo pakylėtą pasaulį tampu tarsi žinios apie tyrumą, banalumo nebuvimą nešėja. Savotiška vedlė į vaikystę, tam, kad kiekvienas rastų savy jėgų atsinaujinti, nusipurtyti rutiną ir nudžiugti – taip, kaip tą gali padaryti tik vaikas.Dabar dažnai pagalvoju, kad Sigutė Ach – tai būsena, įkvėpimas džiaugtis visu gyvenimu, nedalinant jo į kasdienes ir šventines dienas, į rytus ir vakarus. Tai pasitikėjimas kievieno širdy glūdinčia meile ir išmintim, didžiule jėga, keičiančia, auginančia, šviesinančia žmogų ir jo pasaulį."
  Organizuoja Bendruomenės vystymo skyrius
  Vieta Vilniaus universiteto centriniai rūmai (Universiteto g. 3, rektorato koridorius, II aukštas)
  Kontaktai Edita Kirlytė
  Pradžia 2017-10-26 09:00
  Pabaiga 2018-01-02 09:00
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja Daugiau informacijos
 • Aprašymas Tai Londono mokslo muziejuje sukurta ir didžiąją dalį Europos apkeliavusi paroda. Iš įvairių objektų, nuotraukų, filmų ir modernaus meno kūrinių susidedanti paroda pristato istorijas, kurių pagrindiniai veikėjai – paprasti žmonės. Jiems rūpi jų pačių ir aplinkinių gerovė. Paroda „Daugiau nei laboratorija: DIY mokslo revoliucija“ suskirstyta į keturias dalis: DIY (liet. pasidaryk pats) biologai, sveikatos programišiai, piliečiai–mokslininkai ir meninės instaliacijos.
  Organizuoja Socialinių inovacijų institutas
  Vieta Gyvybės mokslų centras
  Kontaktai Sandra Kanopkaitė
  Pradžia 2017-09-29
  Pabaiga 2017-11-30
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja http://www.gmc.vu.lt/naujienos/126-28-europos-salis-apkeliavusi-mokslo-populiarinimo-paroda-atvyksta-i-vilniu
 • Aprašymas Vilniaus universiteto Gyybės mokslų centro (VU GMC) fojė ir VU Zooologijos muziejuje veikia profesoriui Ričardui Kazlauskui (1927–2014) skirta paroda „Kaip tampama gamtininku ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiaus nominantu?“Parodoje, parengtoje garsaus gamtininko, zoologo, televizijos laidų vedėjo 90-mečiui, eksponuojama jo tvarkyta ir papildyta įspūdinga Lietuvos drugių kolekcija, jo apdovanojimai, nuotraukos, piešiniai, vaizdai iš ekspedicijų, kasdienių darbų, profesoriaus disertacija ir jos gynimo akimirkos, jo studentų darbai, taip pat daugybė gyvūnų, surinktų ekspedicijose arba profesoriui atneštų miestiečių, iškamšų. Mokslininką primena ir garsiosios jo vestos laidos „Langas į gamtą“, su kuria užaugo ne viena karta, ištraukos.
  Organizuoja Gyvybės mokslų centras
  Vieta GMC fojė ir Zoologijos muziejus
  Kontaktai Doc. Grita Skujienė
  Pradžia 2017-09-18
  Pabaiga 2017-12-31
  Tipas Paroda
 • Aprašymas Mieli mūsų sodo lankytojai,Džiaugiamės, kad lankotės VU Botanikos sode, mėgaujatės mūsų augalais ar dalyvaujate renginiuose. Galbūt, besilankydami esate fotografavę aplinką, save arba draugus ? Jeigu dar ne – tai čiupkite mobilųjį telefoną ar fotoaparatą ir skubėkite fotografuoti, nes mes turime gerą naujieną, kadangi kviečiame dalyvauti FOTO KONKURSE–PARODOJE „MANO AKIMIRKOS VU BOTANIKOS SODE“ !Dalyvauti gali visi: maži ir dideli, profesionalai ir mėgėjai, svarbiausia – kad nuotrauka būtų fotografuota pas mus.Siųskite 1–5 nuotraukas iki 2017 m. gruodžio 31 dienos, fotografuotas VU Botanikos sode (Kairėnuose arba Vingio skyriuje). Jūsų nuotraukomis pasidalinsime mūsų sodo interneto svetainėje bei Facebook’o paskyroje. Kas savaitę bus skelbiama „Savaitės nuotrauka“, surinkusi daugiausiai lankytojų "like" (patinka) Facebook’e arba el. paštu balsų. Po konkurso šios ir mūsų darbuotojų atrinktos nuotraukos bus eksponuojamos fotoparodoje VU Botanikos sodo Muziejuje, į kurios atidarymą pakviesime visus konkurse dalyvavusius fotografus.Lauksime jūsų nuotraukų iki 2017.12.31 el. paštu: arba Botanikos sodo Facebook’e žinute. Parašykite jūsų vardą, amžių (nebūtina), kada fotografuota nuotrauka ir ar esate mėgėjas (-a) ar profesionalas (-ė).Sėkmės konkurse ir iki susitikimo fotografijų parodoje !
  Organizuoja Botanikos sodas
  Vieta VU Botanikos sodas
  Kontaktai Edita Jakubauskaitė
  Pradžia 2017-09-18 10:00
  Pabaiga 2017-12-31 23:55
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja http://www.botanikos-sodas.vu.lt/kalendorius/40/232-Foto-konkursas-paroda-Mano-akimirkos-VU-Botanikos-sode