• Aprašymas

  RAMUNĖ BUDRIONYTĖ gins disertaciją “Verslo subjektų valdomų miškų finansinės apskaitos modelis” socialinių mokslų srities, vadybos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

  Disertacija rengta 2013 – 2017 metais Vilniaus universitete

  Mokslinis vadovas – prof. habil. dr. Vaclovas Lakis (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S).

  Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

  Pirmininkė – prof. dr. Rasa Kanapickienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S).

  Nariai:

  prof. habil. dr. Juozas Ruževičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S);

  prof. dr. Rimvydas Skyrius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S);

  prof. dr. Lionius Gaižauskas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S);

  prof. dr. Lehte Alver (Talino technologijos universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S).

  Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

  Organizuoja Doktorantūros ir podoktorantūros skyrius
  Vieta Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto 403 auditorijoje (Saulėtekio al. 9, II rūmai, Vilnius LT-10222)
  Kontaktai Tarybos pirmininkė prof. dr. Rasa Kanapickienė (Vilniaus universitetas)
  Pradžia 2017-09-21 14:00
  Pabaiga 2017-09-21
  Tipas Disertacijos gynimas
  Papildoma informacja Daktaro disertacija
 • Aprašymas 2017 rugsėjo 21 d. (ketvirtadienį) 17 val. Lietuvos mokslų akademijos mažojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius) iš ciklo „Mokslas visuomenei“ vyks Gamtos tyrimų centro Biodestruktorių tyrimo laboratorijos vadovo, vyriausiojo mokslo darbuotojo dr. Algimanto Paškevičiaus paskaita „Mikroskopiniai grybai – žmogaus mikozių sukėlėjai“.
  Organizuoja Lietuvos mokslų akademija
  Vieta Lietuvos mokslų akademija (Gedimino pr. 3, Vilnius)
  Kontaktai L. Milošienė
  Pradžia 2017-09-21 17:00
  Pabaiga 2017-09-21
  Tipas Paskaita
  Papildoma informacja Kvietimas
 • Aprašymas Vilniaus universiteto Gyybės mokslų centro (VU GMC) fojė ir VU Zooologijos muziejuje veikia profesoriui Ričardui Kazlauskui (1927–2014) skirta paroda „Kaip tampama gamtininku ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiaus nominantu?“Parodoje, parengtoje garsaus gamtininko, zoologo, televizijos laidų vedėjo 90-mečiui, eksponuojama jo tvarkyta ir papildyta įspūdinga Lietuvos drugių kolekcija, jo apdovanojimai, nuotraukos, piešiniai, vaizdai iš ekspedicijų, kasdienių darbų, profesoriaus disertacija ir jos gynimo akimirkos, jo studentų darbai, taip pat daugybė gyvūnų, surinktų ekspedicijose arba profesoriui atneštų miestiečių, iškamšų. Mokslininką primena ir garsiosios jo vestos laidos „Langas į gamtą“, su kuria užaugo ne viena karta, ištraukos.
  Organizuoja Gyvybės mokslų centras
  Vieta GMC fojė ir Zoologijos muziejus
  Kontaktai Doc. Grita Skujienė
  Pradžia 2017-09-18
  Pabaiga 2017-12-31
  Tipas Paroda
 • Aprašymas Mieli mūsų sodo lankytojai,Džiaugiamės, kad lankotės VU Botanikos sode, mėgaujatės mūsų augalais ar dalyvaujate renginiuose. Galbūt, besilankydami esate fotografavę aplinką, save arba draugus ? Jeigu dar ne – tai čiupkite mobilųjį telefoną ar fotoaparatą ir skubėkite fotografuoti, nes mes turime gerą naujieną, kadangi kviečiame dalyvauti FOTO KONKURSE–PARODOJE „MANO AKIMIRKOS VU BOTANIKOS SODE“ !Dalyvauti gali visi: maži ir dideli, profesionalai ir mėgėjai, svarbiausia – kad nuotrauka būtų fotografuota pas mus.Siųskite 1–5 nuotraukas iki 2017 m. gruodžio 31 dienos, fotografuotas VU Botanikos sode (Kairėnuose arba Vingio skyriuje). Jūsų nuotraukomis pasidalinsime mūsų sodo interneto svetainėje bei Facebook’o paskyroje. Kas savaitę bus skelbiama „Savaitės nuotrauka“, surinkusi daugiausiai lankytojų "like" (patinka) Facebook’e arba el. paštu balsų. Po konkurso šios ir mūsų darbuotojų atrinktos nuotraukos bus eksponuojamos fotoparodoje VU Botanikos sodo Muziejuje, į kurios atidarymą pakviesime visus konkurse dalyvavusius fotografus.Lauksime jūsų nuotraukų iki 2017.12.31 el. paštu: arba Botanikos sodo Facebook’e žinute. Parašykite jūsų vardą, amžių (nebūtina), kada fotografuota nuotrauka ir ar esate mėgėjas (-a) ar profesionalas (-ė).Sėkmės konkurse ir iki susitikimo fotografijų parodoje !
  Organizuoja Botanikos sodas
  Vieta VU Botanikos sodas
  Kontaktai Edita Jakubauskaitė
  Pradžia 2017-09-18 10:00
  Pabaiga 2017-12-31 23:55
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja http://www.botanikos-sodas.vu.lt/kalendorius/40/232-Foto-konkursas-paroda-Mano-akimirkos-VU-Botanikos-sode
 • Aprašymas Parodoje eksponuojama Palestinos fotografinė atmintis, apimanti laikotarpį nuo XIX a. pabaigos iki Izraelio įkūrimo 1948 metais. Parodoje eksponuojama Palestinos fotografinė atmintis, apimanti laikotarpį nuo XIX a. pabaigos iki Izraelio įkūrimo 1948 metais. Ši paroda įkūnija Palestinos žmonėms labai reikšmingus atsiminimus, kadangi vaizduoja jų visuomenės istorijos atspindžius.
  Organizuoja Biblioteka
  Vieta VU bibliotekos Baltoji salė
  Kontaktai Snieguolė Misiūnienė
  Pradžia 2017-09-15
  Pabaiga 2017-09-27
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja Daugiau informacijos
 • Aprašymas VU biblioteka ir Užsienio kalbų institutas maloniai kviečia į Tarptautinio patarlių projekto „Kol gyveni, tol ir mokaisi“ piešinių parodos atidarymą rugsėjo 15 d. 15.30 val. VU bibliotekos Direkcijos koridoriuje (III a.).Vilniaus universitetas, Užsienio kalbų instituto dėstytojai Rasai Bačiulienei inicijavus, pratęsė tarptautinį patarlių projektą „Kol gyveni, tol ir mokaisi“ kartu su šešiomis lietuvių, rusų ir specialaus ugdymo mokyklomis bei centrais.
  Organizuoja Biblioteka
  Vieta VU bibliotekos Direkcijos koridorius (III a.)
  Kontaktai Snieguolė Misiūnienė
  Pradžia 2017-09-15 15:30
  Pabaiga 2017-09-30
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja Daugiau informacijos
 • Aprašymas Parodą pristato Saudo Arabijos kultūros ir informacijos ministerija
  Organizuoja Orientalistikos centras
  Vieta Vilniaus universitetas, centriniai rūmai, II a., Universiteto g. 3
  Kontaktai Maritana Larbi
  Pradžia 2017-09-11
  Pabaiga 2017-09-30
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja https://arabiccultureforum.wixsite.com/arabudienos/pr
 • Aprašymas Sigutės Ach miniatiūrų paroda „Pilnaties upių keliai“
  Organizuoja Konferencijų, seminarų ir poilsio centras "Romuva"
  Vieta VU konferencijų, seminarų ir poilsio centras „Romuva“, Palanga
  Kontaktai Meilutė Butavičienė
  Pradžia 2017-09-06
  Pabaiga 2017-10-18
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja Parodos plakatas
 • Aprašymas Parodoje pristatomos penkios „L’Oréal–UNESCO“ stipendijų programos „Mokslo moterims“ šių metų Baltijos šalių laureatės: Jekaterina Ivanova, Marina Sokolova, dr. Renate Ranka (Latvija), dr. Els Heinsalu (Estija) ir dr. U. Neniškytė (Lietuva). Pastaroji dirba VU Gyvybės mokslų centro Biomokslų institute. Šiemet prie programos „Mokslo moterims“ Baltijos šalyse prisijungė Lietuva ir Estija. Iki tol stipendijos būdavo skiriamos tik Latvijos mokslininkėms. Nuo 2005 m. apdovanotos 39 šios šalies atstovės.
  Organizuoja Gyvybės mokslų centras
  Vieta VU Gyvybės mokslų centro fojė (Saulėtekio al. 7, Vilnius)
  Kontaktai Agnė Grinevičiūtė
  Pradžia 2017-08-24 13:00
  Pabaiga 2017-09-29 17:00
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja Plačiau apie parodą
 • Aprašymas Kas ir kodėl lemia mūsų elgesį vienoje ar kitoje situacijoje? Kaip žmogaus elgesys keitėsi istoriškai ir kur glūdi mūsų papročių šaknys? Surasti atsakymus į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų parodoje bus bandoma pasitelkiant VU bibliotekoje saugomus XVI–XX a. pradžios dokumentus – knygas, grafikos darbus ir rankraščius.Parodoje eksponuojamos intriguojančios istorijos apie skirtingų tautų tikėjimo, santuokinio ir kasdienio gyvenimo papročius. Išskirtinis dėmesys – netinkamam žmonių elgesiui ir įpročiams: girtavimui, blogam auklėjimui, nedorybėms ir amoralumui, įvairioms bausmėms už nusikaltimus, taikytoms skirtinguose pasaulio kraštuose. Parodos lankytojai galės susipažinti su reta XVII a. rankraštine knyga, kurioje aprašytas Ostrovno dominikonų bažnyčios Švč. Mergelės Marijos paveikslas ir pateikiami keli šimtai liudijimų apie įvykusius stebuklingus išgijimus jo dėka. Čia pat bus atskleisti XIX a. Anykščių krašte užfiksuoti būrimai, prietarai ir gydymo būdai. Pirmą kartą bus eksponuojamas retas XVII a. surašytas ilgaamžiškumo eleksyras, o XIX a. arako (stiprus alkoholinis gėrimas) gamybos receptas, ko gero, patiks senosios virtuvės mėgėjams.Paroda veiks Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje (Universiteto g. 3, I a.) iki 2017 m. lapkričio 17 d.
  Organizuoja Biblioteka
  Vieta P. Smuglevičiaus salė (Universiteto g. 3
  Kontaktai Indrė Zalieskienė
  Pradžia 2017-05-31 16:30
  Pabaiga 2017-11-17 17:00
  Tipas Paroda
  Papildoma informacja Daugiau informacijos