• Aprašymas Diplomų įteikimas VU Medicinos fakulteto Farmacijos studijų programos absolventams
    Organizuoja Medicinos fakultetas
    Vieta VU Didysis kiemas (Universiteto g. 3)
    Kontaktai Lina Kocienė
    Pradžia 2021-06-16 14:00
    Pabaiga 2021-06-16 16:00
    Tipas Iškilmės
  • Aprašymas

Šį pavasario semestrą atsikūręs Vilniaus universiteto fotoklubas paruošė pirmąjį bendrąjį fotoprojektą, pavadinimu “Pandemija”, kuriuo nori pasidalinti su visa Vilniaus universiteto bendruomene. Šis fotoprojektas buvo orientuotas atskleisti žmogaus ryšį su daugiau nei metus laiko pasaulį liečiančia COVID-19 viruso sukelta situacija. Kad šis ryšys būtų glaudesnis, iš pradžių buvo sukurta apklausa, kurioje anonimiškai žmonės turėjo atsakyti, ką jiems asmeniškai reiškia karantinas. Atsakymų, kurie buvo panaudoti kuriant fotografijas, buvo gauta įvairių, dėl to projektas galiausiai buvo padalintas į septynias dalis, įvairiapusiškai ir atskleidžiančias jau minėtą žmogaus ir šios pasaulinės situacijos tarpusavio santykį.

Virtualios parodos fotografijas galite pamatyti fotoklubo Facebook paskyroje:

Organizuoja VU Fotoklubas
    Vieta Virtuali paroda