• Aprašymas

Ateik ir sužinok viską apie VU TechHub:

• - Kas tai yra?
    • - Galimybės
    • - Artėjantys ir būsimi renginiai
    • - Kaip prisijungti
    • - Kas yra startuolių pre-akceleracinė programa
    • - Visi atsakymai į tavo klausimus
    Organizuoja Vilnius University Tech Hub, VU Teisės fakultetas
    Vieta VU Gyvybės mokslų centras, R106 aud. (Saulėtekio al. 7, Vilnius)
    Pradžia 2020-02-17 15:00
    Pabaiga 2020-02-17 16:00
    Tipas Susitikimas
    Papildoma informacja Renginio nuoroda
  • Aprašymas 2020 m. vasario 17 d. (pirmadienį) 15 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto konferencijų salėje (Universiteto g. 9 - 201 a.) vyks mokslinis seminaras, kuriame psichologijos doktorantė Dovilė Grigienė skaitys pranešimą „Suicidiškumo ir lyčių vaidmenų sąsajos: vyrų savižudybių problema“.
    Organizuoja Filosofijos fakultetas
    Vieta VU Filosofijos fakulteto 201 auditorijoje
    Pradžia 2020-02-17 15:00
    Pabaiga 2020-02-17 16:30
    Tipas Seminaras
    Papildoma informacja https://www.fsf.vu.lt/naujienos/fakulteto-ivykiai/2856-seminaras-suicidiskumo-ir-lyciu-vaidmenu-sasajos
  • Aprašymas

Visus VU studentus kviečiame į mainų galimybių universitete pristatymus!

Sužinokite daugiau apie Erasmus+ mainus ir praktiką, dvišalius mainus, ISEP, Coimbra grupės ir ARQUS tinklo mainų galimybes. Renginiuose jūsų lauks mainų koordinatoriai, buvę mainų studentai, užkandžiai ir loterija, kurioje bus galima laimėti VU kuprines ir kitus šaunius prizus.

Renginys vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos apie registraciją į mainus: https://www.vu.lt/tarptautiniai-rysiai/naujienos

Kyla klausimų? Rašyk tarptautinių ryšių skyriui:

Organizuoja Vilniaus universitetas
    Vieta VU Medicinos fakultetas,144 aud. (M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius)
    Pradžia 2020-02-17 15:45
    Pabaiga 2020-02-17 17:30
    Tipas Pristatymas
  • Aprašymas

Kad pirmųjų snieguolių jau nebelaukiamas sniegas neužgriūtų, kad paukšteliai vis drąsiau savo dainas giedotų, kviečiam dėl visa pikta šiųmetę nenuspėjamą ir kiek tingią žiemą dar pagąsdinti.

Pirmadienį su trenksmu atversime repeticijų salės duris ir kviesim VU bendruomenę susipažinti su šmaikščiąja, triukšmingąja, įdomių prasmių ir spalvingų personažų kupina Užgavėnių tautosaka.

Organizuoja Vilniaus universiteto folkloro ansamblis RATILIO, VU Kultūros centras
    Vieta VU Didžioji aula (M. K. Čiurlionio g. 21, 3 aukštas, Vilnius)
    Pradžia 2020-02-17 18:00
    Pabaiga 2020-02-17 19:00
    Tipas Šventė
  • Aprašymas

Vilnius university Centre of Culture invites international students of Vilnius university to the introductory session of Music therapy. The free of charge session is dedicated to introduce students to the power of music.

The session will reveal the potential and wide use of Music therapy and will help to develop a complete relationship with oneself and the environment. When words do not help or are impossible, when emotions are too difficult to express in words… Music therapy can help to fill the emptiness. VU Culture Centre invites you not to be afraid of that emptiness, but to open up a new, authentic experience.

Musical preparation is not necessary for participation. Session will be held in English language. It will take place in SCIC (Scholarly Communication and Information centre), Saulėtekio ave. 5, room A119. Registration is required, you can fill the form.

When? February 17th 6 PM

Where? SCIC, Saulėtekio ave. 5, room A119

Registration http://bit.ly/2U1Ib7d

Duration: 1 h. 30 min.

Max. number of participants: 12

Organizuoja Array
    Pradžia 2020-02-17 18:00
    Pabaiga 2020-02-17 19:30
    Tipas Kūrybinės dirbtuvės
    Papildoma informacja Find out more and register
  • Aprašymas Nuotraukose užfiksuotose akimirkose – paslaptingi gamtos vaizdiniai, įdomiai ir originaliai pateikiamas augalijos bei gyvūnijos pasaulis.
    Organizuoja Medicinos fakultetas
    Vieta Medicinos fakulteto pirmas aukštas
    Kontaktai Irma Kušeliauskaitė, tel. 239 87 43
    Pradžia 2020-02-03
    Pabaiga 2020-05-31
    Tipas Paroda
    Papildoma informacja https://bit.ly/3aTSZKS
  • Aprašymas Jėzuitų misijos sukakčiai skirtoje parodoje pateikiami Vilniaus universiteto bibliotekos fonduose saugomi spaudiniai ir rankraščiai, atskleidžiantys jėzuitų misijas nuo XVI a. iki XVIII a. Ekspozicija suskirstyta į keturias dalis, kurių pavadinimai apibūdina misionierių veiklas įvairiuose regionuose.
    Organizuoja Biblioteka
    Vieta Baltoji salė, Universiteto g. 3
    Kontaktai Snieguolė Misiūnienė, tel. 2687103
    Pradžia 2020-01-14