• Aprašymas Birželio 26 d. 9 val. – bakalauro studijos. Birželio 26 d. 12 val. – magistro studijos ir profesinės pedagoginės studijos. Bakalauro diplomų teikimo ceremonijoje dalyvaus VU Studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas, magistrantūros ir PPS absolventų ceremonijoje – VU Bendruomenės reikalų prorektorė doc. dr. Birutė Švedaitė-Sakalauskė.
    Organizuoja Filosofijos fakultetas
    Vieta Šv. Jonų bažnyčia
    Kontaktai Rūta Dragūnevičienė, tel. +370 5 266 7606
    Pradžia 2019-06-26 09:00
    Pabaiga 2019-06-26 14:00
    Tipas Iškilmės
  • Aprašymas

MARIANA SUELDO gins disertaciją “Strateginės institucinės komunikacijos valdymas ir jo indelis į institucinį tobulumą privačiuose antrepreneriniuose universitetuose” vadybos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2014–2019 metais Vilniaus universiteto Kauno fakulteto socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institute.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Dalia Štreimikienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

prof. dr. Danuta Diskienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003);

prof. dr. Yuriy Bilan (Ščecino universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004);

prof. dr Edmundas Jasinskas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003);

doc. dr. Ingrida Šarkiūnaitė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003);

prof. dr. Rima Tamošiūnienė (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: ir VU interneto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

Organizuoja Doktorantūros ir podoktorantūros skyrius
    Vieta VU Kauno fakulteto 10 auditorijoje (Muitinės g. 8, LT-44280, Kaunas)
    Kontaktai Vida Dubonienė, tel. (8 5) 268 7095
    Pradžia 2019-06-26 10:00
    Pabaiga 2019-06-26
    Tipas Disertacijos gynimas
    Papildoma informacja Daktaro disertacija
  • Aprašymas Birželio 26- liepos 3 dieną Vilniaus universitete vyks 16-oji Europos teisės vasaros mokykla. Šį kartą jos tema „Egalité en Europe : Entre Harmonisation et Diversité „„Gleichheit in Europa : Zwischen Harmonisierung und Diversität“.Europos teisės vasaros mokykla – nuo 2004 m. vasaros kasmet vykstantis tarptautinis projektas, kurio iniciatoriai yra Vilniaus universiteto Teisės fakultetas, Frankfurto prie Maino J. W. Goethe (Vokietija) bei Paryžiaus Nanterre (Prancūzija) universitetai.
    Organizuoja Teisės fakultetas
    Vieta VU Filologijos fakultetas, Donelaičio auditorija
    Kontaktai Vigita Vėbraitė, tel. 0037068688616
    Pradžia 2019-06-26 11:00
    Pabaiga 2019-07-03 17:00
    Tipas Mokykla
    Papildoma informacja Programa
  • Aprašymas Diplomų įteikimas Medicinos fakulteto bakalauro ir magistrantūros programų absolventams
    Organizuoja Vilniaus universitetas
    Vieta Šv. Jonų bažnyčia
    Kontaktai Gražina Gabinaitienė, tel. 8 5 239 8765
    Pradžia 2019-06-26 14:00
    Pabaiga 2019-06-26 18:00
    Tipas Iškilmės
  • Aprašymas

Vilniaus universitetui – 440

Pajuskime bėgantį laiką ir atsekime jo pėdsakus senuosiuose Vilniaus universiteto rūmuose.

Žvelgdami į šiandieninį Vilniaus senamiestį pastebime didelius pokyčius, matome neatpažįstamai pasikeitusias gatveles ir panoramas. Šiose nuotraukose tikrai atpažinsite Vilniaus universiteto rūmus. Nors ir pajusite laiko tėkmę, pamatysite jo įspaustus ženklus, nemenkus pokyčius, bet įžvelgsite ir visų čia dirbusių, studijavusių ir studijuojančių, dirbančių, apsilankančių, juos restauruojančių žmonių meilę ir pagarbą šiems rūmams, jų dvasiai. Tikime, kad ir ateinančios kartos, kurios čia mokysis, kurs ir darys atradimus, paliks savo pėdsakus išsaugodami tai, kas vertingiausia, įrašys savo puslapį į rūmų, Vilniaus ir Lietuvos istoriją.

Už senąsias nuotraukas dėkojame Vilniaus universiteto bibliotekos Rankraščių skyriui, Vidui Naujikui. Šiandienos vaizdus užfiksavo Vilniaus universiteto fotografai Vitas Jadzgevičius (1972 – 2016) ir Edgaras Kurauskas.

Vilnius University celebrates 440 years

In the Old Campus of Vilnius University you can feel the flow of time and trace its marks.

Today, when we look around the Old Town of Vilnius, we notice major changes, we see hardly recognizable streets and panoramas. In the pictures, you will definitely recognize the Campus of Vilnius University. You will see the impact of the flow of time, you will identify its marks and some substantial changes. At the same time, you may also be able to feel the love and respect for the buildings and their spirit of those who worked and studied there, of those who are still working and studying, visiting and restoring them. We strongly believe that future generations, who come here to study, work and make their discoveries, will leave their marks at the same time preserving what is most valuable. They will thus open their own page in the history of the magnificent buildings, of Vilnius and of the history of Lithuania.

We are grateful for the old pictures to Vidas Naujikas and to the Manuscript Department of Vilnius University Library. We also express our gratitude for the present-day views to two photographers of Vilnius University: Vitas Jadzgevičius and Edgaras Kurauskas.

Organizuoja Bendruomenės vystymo skyrius
    Vieta VU centriniai rūmai, rektorato koridorius (Universiteto g. 3, II aukštas, Vilnius)
    Kontaktai Edita Kirlytė, tel. (8 5) 268 7001
    Pradžia 2019-02-01 09:00