Studijų kokybė

Universiteto kokybės kultūra, kaip nuolatinio tobulinimo ir teigiamų pokyčių kultūra, yra puoselėjama remiantis Universiteto misijoje įtvirtintomis vertybėmis, Europos aukštojo mokslo erdvės studijų kokybės užtikrinimo nuostatomis, socialinės atsakomybės ir partnerystės principais.

Universitetas diegia ir tobulina įvairius studijų vidinio kokybės užtikrinimo procesus ir procedūras:

Universitetas skelbia objektyvią informaciją apie:

Vidinės studijų kokybės vadybos sistemos kūrimas ir įgyvendinimas

Vilniaus universitete 2011 m. liepos 12 d. pradėtas įgyvendinti dviejų metų trukmės Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamas projektas „Vilniaus universiteto vidinės studijų kokybės vadybos sistemos kūrimas ir įgyvendinimas“. Pagrindinis projekto tikslas – užtikrinti sistemingą ir nuolatinį Universiteto studijų ir jų kokybei įtaką darančių veiklų kokybės tobulinimą bei konsoliduoti ir koordinuoti bendruomenės pastangas.

Bendradarbiavimas su studentais

Studentai, kaip svarbi Universiteto bendruomenės dalis, kviečiami būti aktyviais studijų proceso dalyviais ir prisidėti prie studijų kokybės tobulinimo! Kaip tai padaryti? Vienas iš būdų – išsakyti savo nuomonę du kartus per mokslo metus organizuojamose dviejų rūšių apklausose: apie studijas ir konkrečius studijuotus dalykus. Studijų kokybės vertinimo anketos – tai įrankis, kuris studentų rankose tampa galinga priemone įsisenėjusioms Universiteto problemoms spręsti.

Kodėl verta dalyvauti? Sėkmingai partnerystei reikia abipusio bendradarbiavimo – rezultatai pasiekiami tik veikiant kartu! Klausimynai talpinami studento informacinėje sistemoje pasibaigus kiekvieno semestro studijoms. Studentų anonimiškumas garantuojamas!

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku