Mentorystė

                  

VU Mentorystė yra skirta mentorystevisapusiškai ugdyti studentų bendrąsias kompetencijas, išmanumą, pagerinti jų akademinius ir asmeninius pasiekimus, padėti perimti mentoriaus sukauptą patirtį ir gauti vertingų patarimų planuojant profesinę ateitį.
Studentai, turintys akademinių ar karjeros tikslų, ieškantys platesnių galimybių universitete, siekiantys asmeninio tobulėjimo, dabar turi galimybę įgyvendinti savo tikslus ir uždavinius padedami patyrusių, sėkmingai dirbančių, gebančių įkvėpti patarėjų – mentorių.  

VU studentams suteikiama galimybė rinktis iš penkių Mentorystės krypčių. Kiekvieno iš mentorių funkcijos yra skirtingos, todėl skiriasi bendravimo tikslai ir pobūdis.

  • Mentorius dėstytojas* padės ugdyti bendrąsias studento kompetencijas, orientuodamasis į individualius studento poreikius, rekomenduos iškilusių problemų sprendimo būdus, atvers platesnes galimybes universitete, padės studentui dalyvauti mokslinėje ar tiriamojoje universiteto veikloje.
  • Mentorius alumnas* padės studentui karjeros planavimo ir asmeninio tobulėjimo klausimais, sieks padėti optimizuoti edukacinę patirtį ir rasti tinkamą karjeros kryptį.
  • Mentorius studentas padės kitiems studentams pagilinti tam tikro studijų dalyko žinias, pagerinti akademinius įgūdžius (atlikti rašto darbus, rengti ir pristatyti prezentacijas, analizuoti duomenis).
  • Akademinis konsultantas patars, kaip spręsti studijų metu iškilusias individualias studentų problemas, operatyviai suteiks tikslią ir patikimą informaciją apie studijas VU. Visada gali kreiptis.
  • VU SA studentas kuratorius įkvėps ir padrąsins naujai į VU įstojusį studentą, padės susiorientuoti universitete ir už jo ribų. Visada gali kreiptis.

*- studentų registracija vyksta tik į pažymėtas Mentorystės kryptis.

Mentorių registracija, 2018 - 2019 m. Mentorystės etapui, vyksta rugsėjo 3 - lapkričio 5 dienomis.

Studentų registracija, 2018 - 2019 m. Mentorystės etapui, vyks spalio 1 - lapkričio 5 dienomis.

 

Kalba mentoriai. Kodėl verta dalyvauti VU Mentorystės veikloje?

 

Dėl išsamesnės informacijos apie VU Mentorystę kviečiame kreiptis į veiklos koordinatorę Ingą Dundulytę el. paštu arba tel. (8 5) 236 6010.

 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos