Praktika užsienyje

 

Vilniaus universiteto studentams praktikų durys yra atviros bet kurioje pasaulio bendrovėje. Praktikos laikotarpiu studentai gali pasirinkti išvykti į kitą šalį ir ten įgyti profesinės patirties.

Tarptautinė praktika – tai suplanuotas studento mokymasis darbo vietoje užsienyje. Tarptautinė praktika studentams padeda geriau pasirengti įsilieti į globalią ir dinamišką darbo aplinką. Ji sudaro galimybes teorines žinias pritaikyti praktinėje veikloje ir įvertinti savo studijų svarbą būsimai karjerai.

Tarptautinę praktiką galima atlikti pasinaudojus viena iš šių programų:

  • „Erasmus+“ programa;
  • „Vulcanus in Japan“ programa;
  • Kitomis galimybėmis.

 

„ERASMUS+“ PROGRAMA

Jeigu nori tobulėti, pasisemti vertingos profesinės patirties užsienio šalies įmonėje ar organizacijoje – dalyvauk Erasmus praktikos programoje. Tau tereikia:

  • Susirasti praktikos užsienyje vietą;
  • Užpildyti paraišką;
  • Pateikti paraišką savo fakulteto Erasmus praktikos koordinatoriui;
  • Laukti sprendimo dėl praktikos patvirtinimo ir Erasmus mobilumo stipendijos skyrimo;
  • Suderinti ir pasirašyti praktikos sutartį;
  • Pasisemti neįkainojamos patirties atliekant praktiką užsienyje.

garagERASMUS PLATFORMA

gE yra ERASMUS programos tinklas, kurio tikslas - padėti integruotos Europos formavimuisi. Misija - pagerinti žmonių, turinčių arba siekiančių tarptautinės patirties, gyvenimą, suteikiant jiems progą pasinaudoti galimybėmis, kurios gali padėti pradėti savo karjerą Europos bendruomenėje. gE siekia derinti tarptautinių darbo vietų paklausą ir pasiūlą, skatindamas socialines iniciatyvas ir padėdamas kurti naujas įmones.

VULCANUS IN JAPAN

1997 m. plėtojant glaudesnius Europos ir Japonijos prekybinius ryšius, pradėta įgyvendinti tarptautinės praktikos programa „VULCANUS IN JAPAN“. Programos įgyvendinimą koordinuoja Europos Sąjungos ir Japonijos pramonės bendradarbiavimo centras drauge su Europos Komisija ir Japonijos Ekonomikos, prekybos ir pramonės ministerija.

 

KITOS GALIMYBĖS

Tarptautinę praktiką galima atlikti ir pagal įvairias vieną ar kelis kartus vykdomas iniciatyvas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos