VU grįžtamojo ryšio iš studentų sistema

Studentai, kaip viena didžiausių studijų kokybe suinteresuotų pusių, bendradarbiaudami su dėstytojais ir akademinių padalinių administracija, gali padėti nustatyti kylančius studijų kokybės užtikrinimo iššūkius ir prisidėti ieškant jų sprendimo.

Vienas iš būdų, sudarantis galimybę visiems studentams tiesiogiai dalyvauti studijų tobulinimo procesuose, yra teikti grįžtamąjį ryšį apie studijas išsakant savo nuomonę Universiteto organizuojamose studentų apklausose.

Periodiškai du kartus per metus vykdomos pirmosios ir antrosios studijų pakopų studentų apklausos apie semestro studijas ir konkrečius studijuotus dalykus. Šių vykdomų apklausų duomenys yra naudojami:

  • Dėstytojai naudoja dėstomiems dalykams tobulinti;
  • Studijų programų komitetai ir kamieninių akademinių padalinių administracija – studijų programoms tobulinti ir jų kokybei užtikrinti, savianalizei išoriniam studijų programos vertinimui rengti, ketinamoms vykdyti studijų programoms analizuoti;
  • Kamieninio akademinio padalinio ir Universiteto administracija – padalinio ir Universiteto veikloms tobulinti (žr. VU Studijų programų reglamentą, Studijų programos komiteto nuostatus);
  • Priėmimo-atestacijos komisija gali atsižvelgti į rezultatus atestuojant dėstytojus (žr. Vilniaus universiteto dėstytojų ir mokslo (meno) darbuotojų konkursų pareigoms eiti ir atestavimo organizavimo nuostatai).

 


SVARBU! STUDENTAMS!

Kiekvieno studento dalyvavimas itin svarbus: su studento apgalvotais ir pagrįstais atsakymais susipažįsta dalyką dėstantis dėstytojas, studijų programos pirmininkas ir padalinio vadovybė. Apklausų duomenys naudojami dėstomam dalykui ir studijų programai tobulinti, atestuojant dėstytoją.

Dalyvaudamas apklausose išsakyk savo nuomonę taip, kaip norėtum, kad būtų įvertintas Tavo paties (pačios) darbas – pateik apgalvotus ir argumentuotus atsakymus, būk konkretus ir pagarbus!

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku