VU e.paslaugos

Karjeros valdymas

VU studentai yra Lietuvos darbdavių pasirinkimas Nr. 1

Įsidarbinamumo kompetencijų ugdymas yra vienas svarbiausių Universiteto prioritetų, todėl studentams suteikiamos galimybės tobulinti šias kompetencijas visų studijų metu. Savo galimybėmis pasinaudoję studentai sėkmingai pasirenka savo karjeros kelią, įsidarbina ir išlaiko norimą darbo vietą.

Karjeros kompetencijų ugdymą vykdo Studentų paslaugų ir karjeros skyrius:

  • Savęs pažinimas. Testų pagalba ir individualių karjeros konsultacijų metu studentas įsivertina savo vertybes, interesus, kompetencijas, silpnąsias ir stipriąsias savybes, kurios yra svarbios renkantis savo karjeros kelią.
  • Savo karjeros galimybių pažinimas. Studentas susipažįsta, kokios yra jo karjeros perspektyvos pasirinktoje srityje, kokios kompetencijos yra reikalingos norint dirbti šioje srityje, kaip šių kompetencijų galima įgyti studijų metu. Tai vykdoma teikiant individualias konsultacijas ir organizuojant mokymus.
  • Studijoms svarbių kompetencijų ugdymas. Studentai turi galimybę įgauti įgūdžių, padedančių mokytis efektyviau: streso valdymo, laiko planavimo, efektyvaus mokymosi, viešo kalbėjimo. Šie mokymai Vilniaus universiteto studentams yra nemokami.
  • Karjeros plano sudarymas. Susipažinęs su savo vertybėmis, turimomis ir tobulintinomis kompetencijomis, pasirinkęs karjeros kelią, su karjeros konsultantu ir elektroninių priemonių pagalba studentas gali pasirengti savo karjeros planą, aptarti jį kartu su specialistais. Karjeros planas – tai gairės, padedančios pasiekti užsibrėžtus karjeros tikslus.
  • Pagalba įgyvendinant karjeros planą. Kiekvienam studentui padedama pasiruošti sėkmingam darbo pokalbiui: parašyti patrauklų gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, prisistatyti darbdaviui, atsakoma į klausimus, kaip atrodyti ir ką sakyti, vykdomos darbo pokalbio simuliacijos.

 

Darbdaviams

VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrius padeda darbdaviams pasiekti Vilniaus universiteto studentus tinkamu metu ir tinkamais būdais.

Kviečiame puodeliui kavos, jeigu:

 • turite laivą darbo vietą Vilniaus universiteto studentui ar absolventui;
 • sukaupėte tiek patirties, kad galėtumėte ja pasidalinti ir turite laisvą praktikos vietą;
 • esate savo srities profesionalas ir savo žiniomis norėtumėte pasidalinti su studentais – pravesti jiems paskaitą;
 • norite netradicinių talentų paieškos formatų (atvirų durų dienos Jūsų įmonėje, mokymai, konkursai, personalizuoti praktikos sprendimai ir kt.);
 • norite Vilniaus universiteto studentams papasakoti apie savo įmonę
 • svarstote apie kitokius bendradarbiavimo pasiūlymus.

 

Susitikime:
Tel. (8 5) 219 3144
El. p.
Saulėtekio al. 9, III rūmai (Fizikos fakultetas), 104 kab.

 

Vilniaus universitetas yra nacionalinės karjeros valdymo informacinės sistemos Karjera.lt administratorius. Naudodamiesi šia sistema galėsite platinti informaciją apie savo bendrovę, siūlomas darbo ir praktikos vietas 25-ių Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams. Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės el. paštu

Individualios karjeros konsultacijos

Drąsiai kreipkis pagalbos ir aptark su karjeros konsultantu, kaip įveikti karjeros sunkumus, planuoti savo karjerą ir priimti su ja susijusius sprendimus. Konsultacijos leidžia naujai pamatyti savo karjeros situaciją, drąsiau veikti ir ieškoti labiausiai sau tinkamų karjeros sprendimų. Su karjeros konsultantu gali susitikti:

 • tiesiogiai Studentų paslaugų ir karjeros skyriuje;
 • nuotoliniu būdu (pavyzdžiui, Skype, telefonu ar naudojant sistemos karjera.lt pokalbių kambarį).

Konsultacijai registruokis el. paštu arba tel. (8 5) 219 3144.

Savęs pažinimo testai

Naudokis specialiais testais, kurie padės įsivertinti savo interesus, vertybes, gabumus, kompetencijas, asmenybės savybes. Jais gali atlikti savarankiškai sistemoje karjera.lt arba atėjus į Studentų paslaugų ir karjeros skyrių. Savo rezultatų aprašymus ir rekomendacijas galėsi aptarti su karjeros konsultantu.

Registruokis el. paštu arba tel. (8 5) 219 3144.

Darbo pokalbio simuliacijos

Įsivaizduok tikrą darbo pokalbio situaciją, tik jauskis saugiai, nes tai – tik simuliacija. Gauk konsultanto grįžtamąjį ryšį: kaip sekėsi, ką dar reikia tobulinti.

Registruokis el. paštu arba tel. (8 5) 219 3144.

CV ir motyvacinių laiškų ruošimas

Pateik savo CV ar motyvacinį laišką konsultantui, gauk tiesiogiai arba nuotoliniu būdu patarimų dėl jų tobulinimo.

Registruokis el. paštu arba tel. (8 5) 219 3144.

Pagalba ieškant darbo ar praktikos vietos

Kreipkis į konsultantus ir gauk tiesiogiai arba nuotoliniu būdu patarimų dėl darbo ar praktikos paieškos planavimo, kontaktų tinklo kūrimo, bendravimo su darbdaviais, paieškos strategijų ir kaip įveikti iškilusias įsidarbinimo kliūtis.

Registruokis el. paštu arba tel. (8 5) 219 3144.

Naudokis karjera.lt darbdavių bei darbo ir paieškos skelbimų duomenų baze: užpildyk savo CV, atrask įmones, kuriose norėtum dirbti, sek jų informaciją, užmegzk su jų atstovais ryšius.

Seminarai ir renginiai

Registruokis ir dalyvauk karjeros renginiuose ir mokymuose, įgyk naujų žinių ir įgūdžių, susitik ir bendrauk su specialistais ir kitais studentais, pasidalink savo patirtimi, keiskis informacija ir įgyk naujos patirties, padedančios kurti savo karjerą.

Renginių ir mokymų tinklelį sek čia.

Karjeros valdymo informacinė sistema Karjera.lt

karjera.lt yra pagrindinis įrankis, kuriuo naudojasi Studentų paslaugų ir karjeros skyrius, padėdamas studentams planuotis savo individualų karjeros kelią.

Registruotis ir dabar pat prisijunk prie sistemos karjera.lt. Vienoje vietoje rasi karjerai reikalingą informaciją, galėsi registruotis į mokymus, renginius, konsultacijas, susirasi darbą ar praktiką, bendrausi su karjeros konsultantais ir darbdaviais.

Klausk el. paštu arba tel. (8 5) 219 3144.