Karjeros valdymas

VU studentai yra Lietuvos darbdavių pasirinkimas Nr. 1

Įsidarbinamumo kompetencijų ugdymas yra vienas svarbiausių Universiteto prioritetų, todėl studentams suteikiamos galimybės tobulinti šias kompetencijas visų studijų metu. Savo galimybėmis pasinaudoję studentai sėkmingai pasirenka savo karjeros kelią, įsidarbina ir išlaiko norimą darbo vietą.

Karjeros kompetencijų ugdymą vykdo Studentų paslaugų ir karjeros skyrius:

  • Savęs pažinimas. Testų pagalba ir individualių karjeros konsultacijų metu studentas įsivertina savo vertybes, interesus, kompetencijas, silpnąsias ir stipriąsias savybes, kurios yra svarbios renkantis savo karjeros kelią.
  • Savo karjeros galimybių pažinimas. Studentas susipažįsta, kokios yra jo karjeros perspektyvos pasirinktoje srityje, kokios kompetencijos yra reikalingos norint dirbti šioje srityje, kaip šių kompetencijų galima įgyti studijų metu. Tai vykdoma teikiant individualias konsultacijas ir organizuojant mokymus.
  • Studijoms svarbių kompetencijų ugdymas. Studentai turi galimybę įgauti įgūdžių, padedančių mokytis efektyviau: streso valdymo, laiko planavimo, efektyvaus mokymosi, viešo kalbėjimo. Šie mokymai Vilniaus universiteto studentams yra nemokami.
  • Karjeros plano sudarymas. Susipažinęs su savo vertybėmis, turimomis ir tobulintinomis kompetencijomis, pasirinkęs karjeros kelią, su karjeros konsultantu ir elektroninių priemonių pagalba studentas gali pasirengti savo karjeros planą, aptarti jį kartu su specialistais. Karjeros planas – tai gairės, padedančios pasiekti užsibrėžtus karjeros tikslus.
  • Pagalba įgyvendinant karjeros planą. Kiekvienam studentui padedama pasiruošti sėkmingam darbo pokalbiui: parašyti patrauklų gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, prisistatyti darbdaviui, atsakoma į klausimus, kaip atrodyti ir ką sakyti, vykdomos darbo pokalbio simuliacijos.
   Studentai, norėdami gauti nuotolinę konsultaciją dėl CV/motyvacinio laiško, gali siųsti savo CV/motyvacinį laišką el. paštu ir per tris darbo dienas gauti pastabas bei patarimus dėl gyvenimo aprašymo patobulinimo.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos