Galimybės

Pirmosios ir antrosios pakopų, vientisųjų studijų ir rezidentūros studentai turi galimybę keisti savo studijų programą į kitą,nekeičiant studijų programos rūšies (universitetinių, koleginių studijų) ir ne anksčiau kaip baigus pirmųjų studijų metų pirmąjį semestrą.Perstoti į Vilniaus universiteto studijas gali ir kitų aukštųjų mokyklų studentai.

Dėmesio! Kiekvienas perstojimo atvejis yra visiškai individualus, todėl dėl tikslios informacijos ir papildomų galimybių reikia kreiptis į Universiteto kamieninį akademinį padalinį, į kurio studijų programą norima perstoti.

Aktuali informacija

Jeigu studijų programos skiriasi daugiau nei 15 kreditų, tokiu atveju galima dalyvauti bendrajame priėmime ir studijas pradėti nuo pirmojo kurso. Pradėjus studijas naujojo kamieninio akademinio padalinio administracijai galima teikti prašymą dėl išklausytų dalykų užskaitymo. Administracija galėtų įvertinti studijų dalykus ir jeigu kurie nors dalykai būtų užskaityti, jų pakartotinai mokytis nereikėtų. Dalykų užskaitymas tuo pačiu principu galimas net tik iš naujo stojant į studijų programą, tačiau ir perstojant. Užskaityti galimane daugiau nei 75 procentus studijų programos apimties.

Dėl tikslios informacijos apie dalykus, kurie gali būti užskaityti, konsultacijas teikia pats kamieninis akademinis padalinys, į kurio studijų programą perstojama arba stojama iš naujo.

Studijų rezultatų įskaitymo Vilniaus universitete tvarka

Asmens, studijavusio kitoje šalies ar užsienio aukštojoje mokykloje ir norinčio tęsti studijas Vilniaus universitete, priėmimo tvarkos aprašas

Klausk studento

Nori daugiau sužinoti apie VU?

Paklausk čia besimokančio studento!

SUŽINOTI DAUGIAU

Kontaktai

(+370 5) 219 3144

Saulėtekio al. 9, III r., 104 kab., Vilnius

I-IV | 8:00-17:00 val.

V | 8:00-15:45 val.

Pietų pertrauka | I-V | 12:00 - 12:45 

Užklausa internetu

Privalomas laukas

Privalomas laukas

Privalomas laukas

Nepažymėtas laukas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku