Studijų atnaujinimas

Jei nori grįžti į studijas

Sukurta: 08 gegužės 2020

Jei buvai akademinėse atostogose, sustabdęs ar nutraukęs studijas ir nori grįžti į jas, Tu gali studijas tęsti arba atnaujinti.

STUDIJŲ TĘSIMAS

Tęsti studijas gali po studijų sustabdymo arba akademinių atostogų.

Reikia užpildyti prašymą „Dėl studijų tęsimo (po studijų sustabdymo / akademinių atostogų)“ „eStudentas“ aplinkoje. Prasidėjus semestrui teikti prašymą yra per vėlu, tad rekomenduojama jį pateikti ne vėliau kaip likus 5 (penkioms) darbo dienoms iki naujo semestro pradžios. Jei Universitetui reikės papildomos informacijos iš Tavęs, kamieninio akademinio padalinio (fakulteto) administracija su Tavimi susisieks.

STUDIJŲ ATNAUJINIMAS

Jei studijos buvo nutrauktos, yra galimybė atnaujinti studijas, tačiau turi imtis iniciatyvos ir pasidomėti apie reikalavimus studijų atnaujinimui skiltyje „Studijų sustabdymas, nutraukimas ir atnaujinimas“ bei Universiteto studijų nuostatuose. Kreipkis į Vilniaus universiteto kamienino akademinio padalinio (fakulteto) administraciją dėl galimybės atnaujinti savo studijas.

Patarimai kaip sėkmingai grįžti į studijas

Patarlė sako, ką išmoksi ant pečių nenešiosi, visgi natūralu, kad atsitraukus nuo mokymosi proceso, tam tikros žinios pasimiršta. Kartais po ilgesnio laiko tarpo grįžti į Universitetą atrodo sudėtinga, tad pateikiame kelias strategijas ir patarimus, kaip sėkmingai grįžti į studijas: