Studijų baigimas

Diplomų ir diplomų priedėlių išdavimas

Universiteto absolventu laikomas asmuo, įvykdęs visus pasirinktos studijų programos reikalavimus.

Universiteto absolventams, baigusiems pirmosios pakopos, vientisųjų studijų ir antrosios pakopos studijų programas, išduodamas suteiktą kvalifikacinį laipsnį liudijantis diplomas ir diplomo priedėlis (priedas), o baigus doktorantūrą ir apgynus daktaro disertaciją – mokslo (meno) laipsnį liudijantis diplomas.

Diplomai absolventams iškilmingai įteikiami žiemos ir vasaros sesijų metu.

Vilniaus universiteto nustatyta tvarka pirmosios ir antrosios pakopos ar vientisųjų studijų studentams:

  • įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai, išduodamas Cum Laude diplomas;
  • įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai ir pasižymėjusiems mokslo tyrimo veikloje, išduodamas Magna Cum Laude diplomas.

Studijuojantiesiems, universitete studijavusiems pasirinktus dalykus (modulius), bet neįvykdžiusiems visos studijų programos, išduodamas tai patvirtinantis pažymėjimas (akademinė pažyma), kuriame nurodomi visi išlaikyti dalykai (moduliai), jų apimtis ir įvertinimai. Dėl šio pažymėjimo išdavimo prašome kreiptis į fakulteto (padalinio) administraciją.

Sugadinus, pametus ar kitaip praradus diplomą ar (ir) diplomo priedą (diplomo priedėlį), išduodami jų dublikatai.

Studentams įprastas pažymas apie studijas išduoda fakulteto (padalinio) administracija. Baigusiems studijas ar pašalintiems studentams Studijų administravimo skyrius Senato komisijos nustatyta tvarka išduoda papildomas pažymas apie studijas ir teikia papildomas paslaugas.

Atsiskaitymas su Universitetu

Norint gauti studijas ir jų baigimą Vilniaus universitete liudijančius dokumentus, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų ir studijas nutraukiančių studentų atsiskaitymo su Vilniaus universitetu tvarkos apraše

Kiekvienas absolventas, sėkmingai baigiantis studijas Vilniaus universitete, likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki numatyto studijų diplomų įteikimo dienos turi atsiskaityti su šiais universiteto padaliniais::

Padalinys, absolventui atsiskaičius, tai pažymi Vilniaus universiteto studijų informacinėje sistemoje.

Neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais nėra išduodami studijas liudijantys dokumentai.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku