Studijų baigimas

Diplomų ir diplomų priedėlių išdavimas

Universiteto absolventu laikomas asmuo, įvykdęs visus pasirinktos studijų programos reikalavimus.

Universiteto absolventams, baigusiems pirmosios pakopos, vientisųjų studijų ir antrosios pakopos studijų programas, išduodamas suteiktą kvalifikacinį laipsnį liudijantis diplomas ir diplomo priedėlis (priedas), o baigus doktorantūrą ir apgynus daktaro disertaciją – mokslo (meno) laipsnį liudijantis diplomas.

Diplomai absolventams iškilmingai įteikiami žiemos ir vasaros sesijų metu.

Pirmosios ir antrosios pakopos ar vientisųjų studijų studentams, įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai, išduodamas Cum Laude diplomas. Pirmosios, antrosios pakopos ar vientisųjų studijų studentams, įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai ir pasižymėjusiems mokslo tyrimo veikloje, išduodamas Magna Cum Laude diplomas. Šie diplomai išduodami VU studijų nuostatų ir Senato nustatyta tvarka.

Studentams ir klausytojams, Universitete studijavusiems pasirinktus dalykus (modulius), bet neįvykdžiusiems visos studijų programos, išduodamas tai patvirtinantis pažymėjimas (akademinė pažyma), kuriame nurodomi visi išlaikyti dalykai (moduliai), jų apimtis ir įvertinimai. Dėl šio pažymėjimo išdavimo prašome kreiptis į fakulteto (padalinio) administraciją.

Sugadinus, pametus ar kitaip praradus diplomą ar (ir) diplomo priedą (diplomo priedėlį), išduodami jų dublikatai.

Studentams įprastas pažymas apie studijas išduoda fakulteto (padalinio) administracija. Baigusiems studijas ar pašalintiems studentams Studijų administravimo skyrius Senato komisijos nustatyta tvarka išduoda papildomas pažymas apie studijas ir teikia papildomas paslaugas.

Atsiskaitymas su Universitetu

Norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų ir studijas nutraukiančių studentų atsiskaitymo su Vilniaus universitetu tvarkos apraše

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti, jei jiems yra skolinga, yra šie:

Absolventai, turintys įsiskolinimų, atsiskaityti su Universiteto padaliniais privalo ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki numatytos jų diplomų įteikimo dienos. Padalinys, Absolventui atsiskaičius, tai pažymi Universiteto studijų informacinėje sistemoje, aplikacijoje „Absolventų atsiskaitymas“.

Neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais negali būti išduodamas diplomas ar pažymėjimas.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku