Skelbimai

Viešoji įstaiga Vilniaus universitetas, Universiteto g. 3, LT-01513 Vilnius, įmonės kodas 211950810, skelbia inžinerinio statinio – aikštelės nuomos viešo konkurso būdu konkurso sąlygas:

Inžinerinis statinys – aikštelė, esanti ties Vilniaus universiteto sporto komplekso pastatu Saulėtekio al. 26, Vilniuje, kurios plotas – 70.8 aro, nuomos paskirtis – automobilių stovėjimo paslaugoms teikti, pradinis 1 mėnesio visos aikštelės nuompinigių dydis – 35 proc. nuo veiklos toje aikštelėje pajamų, kartu įgyvendinant ir kitus įsipareigojimus pagal šio įsakymo antrame punkte patvirtintas papildomas nuomos sąlygas. Nuomos terminas – 7 metai. Dalyvavimo nuomos konkurse užstatas – 300 Eur. Papildomos konkurso sąlygos skelbiamos Vilniaus universiteto tinklapyje www.vu.lt.

Laimėjęs konkursą, nuomininkas moka kiekvieną mėnesį nuomos mokestį ir mokestį už komunalines paslaugas pagal Vilniaus universiteto valdomo nekilnojamojo turto nuomininkams, be nuompinigių, kas mėnesį taikomų mokesčių skaičiavimo metodiką. Nuomininkas moka nuompinigius kas mėnesį, bet ne vėliau kaip iki einamojo mėnesio 10 (dešimtos) pagal nuomotojo pateiktą sąskaitą, kitus mokesčius už paslaugas apmoka per 5 darbo dienas nuo sąskaitų gavimo. Nuompinigiai ir mokėjimai už paslaugas pradedami skaičiuoti nuo turto perdavimo ir priėmimo akto pasirašymo dienos. Nuomininkas, per nustatytus terminus nesumokėjęs nuompinigių ir (ar) kitų mokesčių ir įmokų, privalo mokėti nuomotojui 0.05 proc. dydžio delspinigius nuo visos nesumokėtos sumos už kiekvieną pavėluotą dieną.

Konkurso dalyviai ar jų įgalioti asmenys papildomą informaciją ir paraiškoje pateikiamų dokumentų sąrašą gali gauti kreipęsi nuo 2020 m. gruodžio 3 d. tel. 8 673 17595 arba el. p. .

Nuomojamą turtą, laikantis visų Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų, apžiūrėti galima nuo 2020 m. gruodžio 4 d. 8.00 val. iki 2020 m. gruodžio 8 d. 15.00 val.

Paraiškos užklijuotame voke, laikantis visų Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų, teikiamos 2020 m. gruodžio 14 d. nuo 8.00 val. iki 16.00 val. adresu M. K. Čiurlionio g. 25 A, Vilnius, 107 kab.

Komisijos posėdžio vieta ir laikas – Universiteto g. 3, Vilnius, 238 kab., 2020 m. gruodžio 15 d. 10 val.

Sąskaita, į kurią sumokamas pradinis įnašas, lygus paskelbtam 3 mėnesių pradiniam nuompinigių dydžiui su PVM, – AB SEB bankas, a. s. LT487044060000907542. Nelaimėjusiems konkurso pradinis įnašas bus grąžintas į nurodytas konkurso dalyvių sąskaitas per 5 darbo dienas po komisijos protokolo pasirašymo.

Papildomos automobilių stovėjimo aikštelės nuomos automobilių stovėjimo paslaugoms teikti konkurso sąlygos

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!