Praktika Lietuvoje

Capture1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praktika – tai Vilniaus universiteto studijų programos dalis, kurios metu studento žinios, kompetencijos ir gebėjimai įtvirtinami, pritaikomi ir tobulinami praktinėje veikloje. Studentų praktikai vadovauja universiteto dėstytojai arba dėstytojai ir praktikos vadovai įmonėje. Tokia studijų forma suteikia studentams galimybę papildyti teorinį mokymąsi su karjera susijusia patirtimi.

Vilniaus universitete studentai gali atlikti mokomąją, mokslo tiriamąją ir profesinę praktiką.

 

PRAKTIKA PAGAL ĮSKAITYMĄ:

  • Privalomoji praktika – Universiteto vykdomose studijų programose numatytas studijų dalykas (modulis) arba sudėtinė dalyko (modulio) dalis, kurio studijos vyksta pagal iš anksto sudarytą Praktikos planą, vadovaujant Universiteto ir Institucijos praktikos vadovams, išskyrus Reglamente numatytas išimtis.
  • Savanoriška praktika – su studijomis tiesiogiai nesusijusi ir studijų programoje nenumatyta praktika, skirta studento bendriesiems arba specialiesiems gebėjimams įgyti ar juos plėtoti, kurių jis neįgijo arba nepakankamai įgijo studijų ar papildomos praktikos metu

PRAKTIKA PAGAL TIPĄ:

  • Profesinė praktika – tai praktika, kurios metu studentas įtvirtina ir tobulina bendrąsias studijų programoje įgytas programos pagrindų ir specialaus lavinimo žinias, kompetencijas ir gebėjimus praktinėje profesinėje veikloje.
  • Mokomoji praktika – tai praktika, kurios metu studentas susipažįsta su specialybės praktine veikla įmonėje ar kitoje praktikos atlikimo vietoje, formuoja įgūdžius, gilina teorines žinias, reikalingas tolesnėms studijoms.
  • Mokslo tiriamoji praktika – tai praktika, kurios metu praktikantas Praktikos institucijoje renka ir analizuoja duomenis mokslo tiriamajam darbui, vykdo mokslinę tiriamąją veiklą.

Svarbu: Padalinio praktikos nuostatuose gali būti išskirti ir kiti Praktikos tipai.

PRAKTIKA PAGAL FORMĄ:

 

Dėl praktikos Lietuvoje, prašome kreiptis į fakulteto (padalinio) studijų programą kuruojančią katedrą.
Dėl praktikos užsienyje – į Studentų paslaugų ir karjeros skyrių tel. (8 5) 236 6881, (8 5) 236 6011 arba el. paštu

 

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku