Naujienos RSS

Kviečiame teikti paraiškas ISEP dalinėms studijoms JAV ar kitos šalies universitete [2017-11-13]

Kviečiame VU studentus dalyvauti ISEP (International Student Exchange Programs) mainų programos atrankoje ir 2018/2019 m.m. rudens semestrą ar visus akademinius metus praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitos šalies universitete. Daugiau informacijos apie programą ir atrankos procesą rasite čia.

Paraiškos priimamos iki 2017m. gruodžio 12 d. (imtinai). Dokumentus vidinei atrankai pateikti į Tarptautinių programų ir ryšių skyrių, VU centriniai rūmai, 242 kab. arba skenuotus atsiųsti el. paštu.

Kilus klausimams, kreipkitės į Julių Pukelį,  VU Centriniai rūmai 242 kab., tel. (8-5) 268 7156. Atkreipiame dėmesį, kad dalyvaujant konkurse dauguma užsienio šalių universitetų prašo pateikti galiojančius TOEFL/EILTS testo rezultatus.

Kviečiame teikti paraiškas STIPENDIJOMS [2016-02-03]

Valstybinių stipendijų programos, stipendijos dalinėms studijoms, mokslinėms stažuotėms bei dalyvavimui užsienio kalbų ir kultūros kursuose.

Kviečiame teikti paraiškas:

Skaityti daugiau...