Gyvybės mokslų centras

Studijų programa: Genetika
Kursas: I magistrantūros kursas
Studento pašto adresas: ,

Kaip žmogų, besižavintį gamta, mane domino ne tik makropasaulio reiškiniai, bet ir molekuliniame lygmenyje glūdinčio mikropasaulio subtilybės. Nuolatos laužydavau galvą, kokie procesai vyksta mūsų kūnuose, kodėl mes esame būtent tokie, kokie esame ir kas tai lemia bei daug kitų klausimų, į kuriuos atsakymus padeda rasti genetikos ir kitos studijų programos Gyvybės mokslų centre. Mokydamasis Gyvybės mokslų centre gaunu galimybę gilinti ne tik savo teorines žinias įvairiausiose biomokslų temose, bet ir visa tai patikrinti praktiškai. Turime begalę laboratorinių darbų, kurių metu dirbame su naujausia laboratorine įranga ir mokomės būti pačiais tikriausiais mokslininkais.