Komunikacijos fakultetas 2

Studijų programa: Žurnalistika
Kursas: II kursas
Studento pašto adresas: ,

Studijuoti žurnalistiką sugalvojau, kai naršydamas studijų programų sąraše ją užmačiau. Pirmiausiai pagalvojau, jog tai yra labai romantizuota, tiek filmuose, tiek knygose profesija, kuri, atrodė, man visai patiktų. Paskaitęs studijų programos aprašą galutinai nusprendžiau – noriu studijuoti būtent tai. Esu kūrybiškas žmogus, mėgstu rašyti prozą bei įvairių tipų tekstus, todėl žurnalistikoje tikėjausi ir toliau tobulinti ne tik kūrybinius, bet ir profesinius įgūdžius. Kol kas – viskas pagal planą!
Studijomis esu tikrai patenkintas, nes jų metu sužinojau ne tik dalykų susijusių su žurnalisto profesija, bet ir pažinau save iš naujo!