Komunikacijos fakultetas 3

Studijų programa: Kūrybos komunikacija
Kursas: II kursas
Studento pašto adresas: ,

Nuo dešimties galvojau studijuoti "kūrybines industrijas", kol vienas žmogus nepasiūlė pasiskaityti apie VU "kūrybos komunikaciją". Sudomino tai, kad ši specialybė pasirodė platesnė, kurioje sujungta komunikacija su kūrybinėmis industrijomis. Kadangi, vis tiek nežinojau, kuo noriu būti ir ką studijuoti, tačiau jausmų lydima pasirinkau VU ir studijų pasirinkimuose pažymėjau Vilniaus universiteto programą. Šiuo metu, studijuodama kūrybos komunikaciją, supratau, ko noriu ir tikrai nekeisčiau šios studijų programos. Tai buvo mano vienas geriausių gyvenimo sprendimų!