Bagdžiūtė Indrė

Studijų programa: Anglų ir kita užsienio (švedų) kalba
Kursas: II kursas
Studento pašto adresas: ,

Mokydamasi 12 klasėje dar nežinojau, kokią studijų programą pasirinkti. Domino daugelis dalykų: biotechnologijos, archeologija, programavimas, užsienio kalbos.  Visgi pastaroji sritis mane patraukė labiausiai ir štai jau antrus metus studijuoju anglų bei švedų kalbas Vilniaus universiteto Kauno fakultete. Savo sprendimu be galo džiaugiuosi: patinka tiek studijos, tiek fakulteto aplinka ir bendruomenė. Studijų programos Kauno fakultete yra įvairių krypčių, tad visada smagu padiskutuoti su skirtingų programų studentais, palyginti savo patirtis, pasidalinti savo srities naujienomis.