Šmukštaitė Kornelija

Vardas, Pavardė: Kornelija Šmukštaitė
Fakultetas: Istorijos fakultetas
Studijų programa: Kultūros istorija ir antropologija
Kursas: II kursas
Studento pašto adresas: ,

Prieš stodama į Vilniaus universitetą iš tiesų galvojau pasirinkti istorijos studijų programą, tačiau prieš pat stojimą persigalvojau supratusi tai, kad man labiau patinka ta istorija, kurioje atrasiu meną, kultūrą, tradicijas, ryškų praeities ir dabarties susijungimą bei daug kitų dalykų, kurių mokykloje per taip mylimas istorijos pamokas patirti neteko, nes labiau buvo gilinimasi į politinę istorijos dalį. Savo studijų programa esu labai patenkinta. Šitos studijos man labai patinka! Kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad mano pasirinkimas buvo itin teisingas. Šiuo metu visiškai nenorėčiau studijuoti nieko kito.