Mukaitė Gabija

Studijų programa: Istorija
Kursas: III kursas
Studento pašto adresas: ,

Visada domėjausi istorija, mokykloje tai neapsiribodavo tik pamokomis. Eidavau į pilietinius renginius, dažnai apie istoriją diskutuodavau su šeimos nariais ir draugais. Tiesa, ką veiksiu baigusi mokyklą nebuvau tvirtai nusprendusi, tačiau egzaminų rezultatai padėjo apsispręsti. Įstojusi ir pradėjusi studijuoti istoriją supratau, kad kaip tik čia yra mano vieta, niekur kitur negalėčiau geriau savęs realizuoti. Kaskart po paskaitų išsinešu ne tik naujų žinių, tačiau ir kritinį, pagrįstą požiūrį tiek į istorinius, tiek į dabartinius įvykius, o ką jau kalbėti apie nuostabų fakulteto klimatą, kurį sukuria mūsų stipri bendruomenė.