Kadikinaitė Jovita

Studijų programa: Archeologija
Kursas: II kursas
Studento pašto adresas: ,

Nuo mažens mėgau istoriją, tačiau labiausiai mane domino paprastų žmonių kasdienis, buitinis gyvenimas, kuris istoriniuose šaltiniuose neretai yra nutylimas. Taip pat, niekada neįsivaizdavau savęs sėdinčios archyve tarp begalės knygų. Norėjau specialybės, kuri būtų susijusi ne tik su istorija, bet ir su gamtos mokslais, o darbas leistų daug keliauti, pažinti Lietuvą ir pasaulį. Taip mano akiratyje atsirado archeologija ir jau nuo 14 metų, kai pirmą kartą dalyvavau archeologiniuose kasinėjimuose, supratau, kad mano vieta būtent čia ir kryptingai ėjau šiuo keliu. Žinau, kad ne visiems moksleiviams pasiseka savo svajonių specialybę atrasti taip anksti, todėl tikiuosi, kad galėsiu pagelbėti visiems svarstantiems bei abejojantiems pasirinkti sau tinkančias studijas.