Ronlev Nadia

Vardas, Pavardė: Nadia Ronlev
Fakultetas: Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas
Studijų programa: Vadyba ir verslo administravimas
Kursas: II kursas
Studento pašto adresas: ,

Dar 12 klasėje mane labai pradėjo dominti rinkodara, daug apie šią sritį skaičiau, laisvalaikiu daug domėjausi ir mokiausi komunikacijos ir reklamos pagrindų, o apsilankius vienoje didžiausių Lietuvoje metinių rinkodaros konferencijų (mane priėmė savanoriauti), supratau, kad tai yra ta sritis, kuri mane labiausiai domina šiame gyvenimo etape, ten ir norėčiau tobulėti. Nusprendžiau likti ir studijuoti Lietuvoje, neišvažiuoti į užsienį, tad studijuoti norėjau būtinai Vilniaus universitete, vienintelė programa, kurioje kaip specializaciją būtų įmanoma pasirinkti rinkodarą, buvo būtent Vadyba ir verslo adminsitravimas. Taip atsidūriau VU EVAF, čia studijuoju ir veikiu Studentų atstovybėje, mūsų fakultete atstovaudama mūsų padalinio studentų interesams. Aš tikrai esu labai patenkinta studijų kokybe, turiniu ir studijų lankstumu. Mūsų programoje yra geras balansas tarp dėstomos teorijos ir įdomių projektinių veiklų, kurios praplečia akiratį. Taip pat džiaugiuosi galimybe savirealizuotis ir už paskaitų ribų.