VU Alumni

VU ALUMNI VU ALUMNI – tai bendravimas, tobulėjimas, bendruomeniškumas, erdvė saviraiškai, partnerystė, asmeninės, Universiteto ir valstybės gerovės kūrimas.

Prisijunkite prie VU ALUMNI!

Registruokitės VU ALUMNI duomenų bazėje ir likite universiteto gyvenimo bei mokslo žinių sūkuryje – gaukite kvietimus į renginius, kasmėnesinį naujienlaiškį su aktualia informacija, mokslo populiarinimo žurnalą „SPECTRUM“, siūlykite naujas ALUMNI veiklos formas ir idėjas.

Būkite aktyvus bendruomenės nariai ir nepraraskite ryšio su Alma Mater: rudenį dalyvaukite šventinėje rugsėjo 1-osios eisenoje, balandį Vilniaus universiteto gimtadienio renginiuose, vasarėjant visiems absolventams ir jų šeimos nariams skirtame alumnų festivalyje, visų akademinių metų eigoje žymių absolventų paskaitose ir kituose renginiuose.

Tapkite aktyviais VU ALUMNI esamų organizacijų nariais ir naujų kūrėjais!

Per 13 VU ALUMNI veiklos metų universitete susibūrė 13 alumni draugijų, stiprinančių universiteto bendruomenę. Čia dalinamasi patirtimi, profesinėmis žiniomis ir įžvalgomis, rengiamos paskaitos ir seminarai aktualiomis temomis, neformalios diskusijos, vykdomas studentų skatinimas, plečiamas kontaktų ratas, įgyvendinami bendri kultūriniai, moksliniai ir verslo projektai.

Dalinkitės savo pasiekimais!

Jūsų sėkmės istorijos įkvepia esamus ir būsimus universiteto studentus, skatina juos tapti aktyviais visuomenės nariais ir ateities lyderiais.

Sekite naujienas socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „LinkedIN“ !