VU alumnų seminaras Palangoje: smagus ir prasmingas laikas

alumnu seminaras PalangojeVU ryšių su alumnais koordinatorės Giedrės Biržytės kvietimu 15 VU alumnų iniciatyvinės grupės narių dalyvavo dviejų dienų seminare Palangoje. VU konferencijų, mokymų ir poilsio centre „Romuva“ įsikūrę alumnai dirbo pagal moto „Svajok daug. Pradėk nuo mažai. Veik greitai“.

Dalyviai stiprino tarpusavio ryšius, kėlė tikslus ir planavo veiklas 2018-iesiems, geriau susipažino su situacija skirtingose VU alumnų draugijose, kurios šiuo metu yra nevienoduose raidos etapuose.

Alumnai pasisėmė įkvėpimo iš gerųjų pasaulio praktikos pavyzdžių. Seminare apsilankė VU fondo vykdomoji direktorė Stanislava Skuodytė, kuri papasakojo apie fondo tikslus, veiklą, pažangą renkant lėšas ir sėkmingas užsienio praktikas.

alumnu seminaras Palangoje 02Alumnų iniciatyvinės grupės veikimas yra tęstinis procesas. Glaudžiai bendradarbiaujant su VU administracija, tikimasi išnaudoti dvi svarbias progas alumnų judėjimui sustiprinti: 2018 m. – Lietuvos šimtmečio minėjimą, o 2019 m. – VU 440-ąjį gimtadienį.