Ekonomikos fakulteto alumnai ir studentai viešėjo Strasbūre

VU EF Alumni Europos Parlamente

Rugsėjo 13 d. Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto (VU EF) Alumni draugijos nariai ir studentai lankėsi Europos Parlamente (EP) Strasbūre. Vienas draugijos tikslų – skatinti studentus, todėl į šią kelionę pakviestos trys naujosios EF alumnės, VU EF Alumni draugijos inicijuoto geriausių baigiamųjų bakalauro darbų konkurso nugalėtojos Gertrūda Radžiūnaitė, Gintarė Keršytė ir Gintarė Šedytė.

VU EF delegaciją Strasbūre pasitiko EF Alumni draugijos tarybos pirmininkas, europarlamentaras Petras Auštrevičius. Jis papasakojo apie darbo EP subtilybes, parlamentarų indėlį į Europos Sąjungos plėtrą, Lietuvos vaidmenį Europos politikoje, noriai diskutavo ir atsakė į svečių klausimus. Po susitikimo su politiku EF bendruomenės nariai dalyvavo plenariniame posėdyje.

„Alumnų dovanota kelionė paliko neišdildomų įspūdžių, suteikė naujų pažinčių“, – teigė G. Šedytė. Jai antrino ir G. Radžiūnaitė, pabrėždama, kad apsilankymas EP yra didelis postūmis toliau tęsti studijas ir siekti aukštų karjeros tikslų. VU EF Alumni draugijos tarybos narys Darius Daukantas džiaugėsi, kad į Strasbūrą keliavo nauju, ekologišku, aplinką tausojančiu autobusu, pakeliui aplankė Prahą, Niurnbergą, Dresdeną ir kitus miestus, o svarbiausia, turėjo puikią progą pasidalyti įžvalgomis apie studijų proceso tobulinimą su kitais bendruomenės nariais. Visi kelionės dalyviai tikisi, kad užsimezgę ryšiai ir toliau stiprins bendradarbiavimą tarp alumnų, studentų ir darbuotojų, ugdys ir puoselės vieningą VU bendruomenę.

EF Alumni draugija, įkurta 2004 m., yra viena seniausių ir aktyviausių Alumni draugijų Vilniaus universitete. Ji palaiko ir stiprina ryšius tarp absolventų, rengia paskaitas aktualiomis temomis ir vidinius seminarus, neformalias diskusijas, bendrauja ir bendradarbiauja su fakulteto administracija, studentų organizacijomis, kitomis universiteto Alumni draugijomis.

Išvyką į Strasbūrą organizavo P. Auštrevičiaus biuras.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos