20 minučių ramybės. Meditacijos užsiėmimai stresui mažinti ir koncentracijai gerinti

Sukurta: 03 gruodžio 2020

ievaVU psichologė, karjeros konsultantė Ieva Vasionytė kviečia VU bendruomenės narius kiekvieną gruodžio pirmadienio, trečiadienio ir penktadienio rytą meditacijai.

Online erdvėje atliksime dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) praktikas, kurios pastaruosius 40 metų ne tik yra plačiai tyrinėjamos mokslininkų, bet ir vertinamos milijonų žmonių visame pasaulyje, kaip įrankis, padedantis nuraminti protą, geriau pažinti save ir ramiau reaguoti į stresą keliančias situacijas. „Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos - tai terapinė technika, kuri  gali padėti kontroliuoti streso, nerimo, depresijos jausmus. Kiekvieną praktikuojantį jos įgalina gyventi dėmesingesnį, energingesnį gyvenimą, labiau jį vertinti“ (Oksfordo universiteto dėmesingo įsisąmoninimo centras). Užsiėmimai nemokami.

Prisijunkite, jeigu:

• jau esate susipažinę su dėmesingo įsisąmoninimo praktikomis ir norite jas tęsti ar atnaujinti.
  • jau kurį laiką norite išbandyti, bet vis nerandate tam laiko.
  • šiuo keistu periodu pasaulyje, norite nuraminti protą, pabūti su savimi ir dieną pradėti susikaupus.

Kaip tai vyks:

Susitikimai vyks per MsTeams platformą.

8:15 - prisijungsime, pasisveikinsime, pristatysiu praktiką, kaip ją atlikti.

8:20 - pradėsime meditaciją.

8:35-8:40 - pabaigsime. Pasidalinsime įspūdžiais, kilusiais iššūkiais, atsakysiu į klausimus.

8:45 - keliausime į darbo dieną.

Kada? 2020 m. gruodžio 9 – 30 d., kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį 8:15-8:45. Jeigu bus susidomėjimas, praktikos gali būti pratęstos ir sausį.

Kur? Ms Teams, nuorodą gausite užsiregistravę.

Kam skirta? meditacijos atviros visiems (-oms) VU bendruomenės nariams (-ėms): dėstytojams (-oms), administracijai ir studentams (-ėms).

Lektorė: Ieva Vasionytė - sveikatos psichologė -psichoterapeutė ir sertifikuota Dėmesingo įsisąmoninimo praktikų instruktorė (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas). Vilniaus universitete dirba karjeros konsultante ir psichologe. Šiomis praktikomis domisi ir praktikuoja nuo 2014 metų.

Vesdama meditacijas, mokymus, remiasi ne tik dėmesingo įsisąmoninimo, bet ir atjautos terapijos (angl. Compassion therapy) principais.

Kur registruotis? Norėdami dalyvauti, užpildykite registracijos formą.

Daugiau informacijos: Turėdami klausimų, norėdami daugiau informacijos apie šias praktikas ir dėmesingą įsisąmoninimą, rašykite Ievai Vasionytei: .