2022 M. KVIETIMAS  - TEIKTI PARAIŠKAS FINANSUOTI STUDENTŲ TYRIMŲ SEMESTRŲ METU PROJEKTUS – IKI 2022 M. BIRŽELIO 10 D.  greitai baigsis!

Sukurta: 26 gegužės 2022

Lietuvos mokslo taryba, skatindama studentus įsitraukti į aktyvią mokslinę veiklą ir kelti mokslinę kompetenciją, kviečia teikti paraiškas finansuoti studentų tyrimų semestrų metu projektus.

Studentų tyrimai semestrų metu – rudens ir pavasario semestrais  laisvu nuo auditorinių užsiėmimų metu studento pagal individualią programą atliekamas mokslo tiriamasis darbas (ne mažiau kaip 80 akademinių valandų per mėnesį), vadovaujant tyrimo vadovui.

Projektus gali vykdyti tiek pirmos, tiek antros pakopos, tiek ir vientisųjų studijų studentai, išskyrus tuos, kurie paraiškų teikimo metu yra pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų pirmųjų kursų studentai.

Studento (-ės) paskutinio semestro visų studijuotų dalykų įvertinimų svertinis vidurkis turi būti lygus 8,0 arba didesnis.

Tyrimo vadovas (-ė) turi turėti mokslo (meno) daktaro laipsnį arba pripažinto menininko statusą.

Asmuo kaip tyrimo vadovas (-ė)  ar studentas (-ė) gali būti nurodytas tik vienoje kvietimo paraiškoje.

Projekto įgyvendinimo pradžia – ne vėlesnė nei 2022 m. rugsėjo 15 d., o projekto įgyvendinimo pabaiga – 2023 m. kovo 31 d.

Projekto biudžetas nedidesnis nei:

• Humanitarinių, socialinių mokslų sričių bei scenos ir ekrano menų ir vaizduojamųjų menų sričių projektams (HSCV) – 1583,97 Eur.;
  • Gamtos, technologijos, medicinos ir sveikatos bei žemės ūkio (NTMA) mokslo sričių projektams – 2355,47 Eur.

Paraišką teikia tyrimo vadovas (-ė) kartu su vykdančiąja institucija.

Tyrimo vadovas gali teikti paraišką, jei paskutinę kvietimo teikti paraiškas dieną jam nėra taikomi Lietuvos mokslo tarybos mokslo ir sklaidos projektų konkursinio finansavimo bendrųjų taisyklių 72–75 punktuose nurodyti apribojimai svarstyti jo teikiamas paraiškas.

Paraiškų teikimo pabaiga - 2022 m. birželio 10 d. 24:00 val.

Daugiau informacijos rasite čia>>>

Metodinę medžiagą ir dokumentų formas galite rasti paspaudę VU intraneto nuorodą čia >>> arba galite parsisiųsti paspaudę nuorodą pavadinimu Dokumentai pareiškėjams (STSM 2022).

Išsamesnę informaciją Plėtros departamente teikia:

Ignė Balaišytė, tel. (8 5) 2687238, el.p.

Vilma Rutkauskaitė, tel. (8 5) 2193201, el.p.

Dagnė Gurskaitė, tel. (8 5) 2193244, el.p.

Paraiškas siųsti peržiūrėjimui ne vėliau nei 5 d. d. iki kvietimo pabaigos.