Atrinkti lituanistinių tyrimų sklaidai svarbūs žurnalai

Sukurta: 13 sausio 2022

Lietuvos mokslo taryba paskelbė Valstybinės lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016-2024 metų programos X kvietimo IV konkurso finansuojamų projektų sąrašą.

Šiame kvietime buvo teikiamos paraiškos publikuoti mokslo periodikos žurnalus. Finansuota 19 žurnalų leidybos projektų. Iš jų aštuoni Vilniaus universiteto žurnalai (42 proc. viso finansuotų). Dar devyni žurnalų leidybos projektai pripažinti finansuotinais, bet dėl lėšų stygiaus įtraukti į rezervinį sąrašą (iš jų penki Vilniaus universiteto žurnalai). Į rezervinį sąrašą įtrauktų žurnalų pavadinimai nepaviešinti.

Dalinamės sąrašu Vilniaus universiteto žurnalų, kuriems pripažinti svarbiais lituanistinių tyrimų sklaidai ir skirtas finansavimas trejiems metams:
Lietuvos istorijos studijos“, vyr. redaktorius prof. dr. Alfredas Bumblauskas.
Semiotika“, vyr. redaktorė prof. dr. Irina Melnikova.
Knygotyra“, vyr. redaktorė prof. dr. Aušra Navickienė.

Politologija“, vyr. redaktorius doc. dr. Justinas Dementavičius.
Baltistica“, vyr. redaktorius prof. dr. Bonifacas Stundžia.
Teisė“, vyr. redaktorius prof. dr. Gintaras Švedas.
Problemos“, vyr. redaktorė dr. Nijolė Radavičienė.
Psichologija“, vyr. redaktorė doc. dr. Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė.

Sveikiname sėkmingai parengus projektus ir linkime sėkmės sulaukiant stiprių straipsnių.