Ekonomikos fakulteto pirmakursė Gintarė Kulytė dalinasi įspūdžiais apie integracijos savaitę

Sukurta: 14 rugsėjo 2017

Gintare, koks susidaro pirmas įspūdis, prisijungus prie VU bendruomenės ir ar integracijos savaitės metu pavyko sužinoti įdomių dalykų apie universitetą?

Gintarė: Nors iš pradžių į integracijos savaitę kažkodėl žiūrėjau šiek tiek skeptiškai, sudalyvavusi joje likau tikrai maloniai nustebinta ir jaučiausi dėkinga jos sumanytojams. Man integracijos savaitės renginiai suteikė galimybę apžvelgti visa, kas vyksta universitete – pradedant akademiniais dalykais ir baigiant universiteto kultūriniu gyvenimu.

Džiaugiausi ir stebėjausi sužinojusi, koks gausus yra tas universiteto kultūrinis gyvenimas, kiek daug čia yra vietų save realizuoti bei surasti bendraminčių – reikia tik atsirinkti, kur nori prisidėti. Prieš ateidama į universitetą to nežinojau ir nesitikėjau, tad paskaitos apie „popaskaitines“ veiklas universitete mane paliko tikrai įkvėptą ir paskatino norėti prie tų veiklų prisijungti. Manau, kad geros idėjos buvo ir pirmakursių supažindinimas su MKIC ir sporto centru bei ekskursijos po senuosius universiteto rūmus – jos leido aiškiai ir greitai suprasti techninę universiteto pusę bei šiek tiek prisiliesti prie universiteto istorijos – man tai buvo labai įdomu. Žodžiu, naudingų ir įdomių veiklų praėjusią savaitę buvo tikrai nemažai, džiaugiausi galėdama į jas įsitraukti – tik gaila, kad tai padarė ne universiteto naujokai.

Ką patartumėte ateičiai integracijos savaitės organizatoriams?

Gintarė: Dažnai gerąsias integracijos savaitės puses užgožė šioks toks chaosas – ne kartą buvo taip, kad mes, pirmakursiai, nežinojome kur ir kada eiti, o kartais to nežinojo ir patys kuratoriai. Bet tikiu, kad taip nutiko dėl to, kad toks renginys universitete buvo rengiamas pirmą kartą ir kad laikui bėgant tokios problemos bus išspręstos. Tad ateičiai integracijos savaitės organizatoriams ir norėčiau palinkėti daugiau organizuotumo ir geresnės komunikacijos – galbūt tada ir patys pirmakursiai labiau įsitrauks į jiems siūlomas veiklas. O tai pasiekti tikrai įmanoma.

Ačiū

(foto: Gintarė Kulytė)