GMC savanorystė

Sukurta: 01 birželio 2017

jelena btiNuoširdų AČIŪ Anykščių socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai perduoda Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (GMC) darbuotojams už suteiktą paramą: visi gyventojai gavo po dėželę B grupės vitaminų, gydomojo kremo, taip pat atvežta vyriškų sauskelnių, o visam senelių namų filialui ir jo gyventojams buvo padovanotas televizorius, knygos ir kitos mielos, bet labai lauktos lauktuvės.

burbkiskis

,,Ypatingai dėkojame Jelenai Jachno (VU GMC Biotechnologijos instituto mokslo darbuotojai) už iniciatyvą, gyvą susitikimą, supratingumą ir dosnumą. Lai Jūsų dalijamas gerumas Jums sugrįžta su kaupu, linkime visokeriopos sėkmės”, – linkėjimus ir padėkas siunčia globos namų vadovė Jolita Gečienė.

Savanorystė senelių namuose – gražia tradicija tampantis projektas (daugiau istorijų skaitykite čia).

O jei ir jūs norėtumėte pasiūlyti savanorystės idėjų, įtraukiančių VU bendruomenės narius – mielai laukiame jūsų žinutės el. paštu