Kviečiame aplankyti fotografijų parodą „AccessAbility“

Sukurta: 31 rugpjūčio 2017

Švedijos instituto ir  asociacijos Lietuvos neįgaliųjų forumo  bendra paroda „AccessAbility“- po pasaulį keliaujanti paroda, kurios tikslas - skatinti diskusiją apie žmonių su negalia įtraukimą į visuomenę, bei fizinės ir informacinės aplinkos prieinamumą. Parodoje pristatomi 42-iejų žmonių  su negalia portretai  ir istorijos iš Lietuvos iš Švedijos, tarp kurių - ir VU Filologijos fakulteto vertimo magistro studentas Matas Geležauskas. Kiekvienas herojus ir jo istorija skirtinga, kaip skirtingi ir mūsų gyvenimai.  Šios parodos eksponavimas yra neatsitiktinis, Vilniaus universitetas yra atviras negaliai ir siekia užtikrinti geras studijų sąlygas negalią ar mokymosi sunkumų turintiems studentams. Siekiame atsižvelgti į kiekvieno studento su negalia individualius poreikius ir užtikrinti visą reikiamą pagalbą.

Parodą galite aplankyti MKIC iki rugsėjo 21 d. Accessability