Kviečiame į Arqus diskusiją tema „Vaikus įtraukiantis universitetas“

Sukurta: 17 birželio 2021

vaikų universitetasEuropos universitetų aljansas ARQUS, kuriam priklauso Bergeno, Granados, Graco, Leipcigo, Lijono, Padujos ir Vilniaus universitetai, dalijasi mokymo, vykdomų tyrimų, visuomenės įtraukimo praktikomis.

Vaikus įtraukiantis universitetas įgyvendina veiklas, skirtas įvairioms vaikų amžiaus grupėms. Tokių veiklų tikslas yra pažadinti vaikuose mokslo, kultūros, menų ir juos supančio pasaulio pažinimo džiaugsmą siekiant, kad ateityje jie ir jos galėtų priimti sprendimus dėl savo studijų ir karjeros, nepaisydami lyties ar kitų nusistovėjusių visuomenėje stereotipų.

ARQUS aljanso partneriai, nepaisydami socialinės vaikų padėties ar negalios, siekia didinti vaikų įtrauktį į kokybišką universitetų teikiamą mokymąsi ir ypatingą dėmesį skiria jų intelektinio potencialo augimui.

Pranešimai ir pranešėjai:

Children campus for free software

Pablo García Sánchez, Granados universitetas

Kids University Padova and Botanical Garden

Elisabetta Menegatti, Padujos universitetas

Agnese Comellato, Padujos universitetas

The Contribution of University to Inclusive Regional Growth

prof. dr. Renata Bilbokaite, Vilniaus universiteto Šiaulių akademija

Data: Birželio 22 d.

Laikas: 11 val. (LT laiku)

Trukmė: 2 val.

Moderuoja: dr. Rūta Ruolyte-Vershoore, Vilniaus universitetas