Kviečiame į nuotolinį seminarą apie atsiskaitymų ir egzaminų pritaikymą įvairias negalias turintiems (-čioms) studentams (-ėms)

Sukurta: 12 gegužės 2022

negalia

Vilniaus universitetas siekia kurti lygias galimybes studijuoti ir dirbti visiems bendruomenės nariams ir narėms bei užtikrinti individualiuosius dėl negalios kylančius studentų (-čių) poreikius. Kviečiame į paskutinį šiais mokslo metais nuotolinį seminarą apie atsiskaitymų ir egzaminų pritaikymą įvairias negalias turintiems (-čioms) studentams (-ėms).

Nuotolinio seminaro metu bus aptariama, kokie yra palankūs atsiskaitymų ir egzaminų pritaikymo būdai įvairias negalias turintiems (-čioms) studentams (-ėms). Gerąją praktika, siekiant atsižvelgti į studentų (-čių) su psichosocialinė negalia ar įvairiomis sveikatos problemomis poreikius atsiskaitymų metu, pasidalins, Gyvybės mokslų centro (GMC) studijų skyriaus vadovė ir kontaktinis asmuo studentams (-ėms) su negalia GMC padalinyje, Jolanta Bagvilė.

Organizuoja: Vilniaus universiteto bendruomenės vystymo skyrius bendradarbiaujant su GMC

Kada?

2022 m. gegužės 18 d., trečiadienis, nuo 12:00 iki 12:45 val.

Kur?

Renginys vyks per MS Teams. Nuoroda bus atsiųsta užsiregistravus

Kam skirta?

Dėstytojams (-oms), administracijos darbuotojams (-oms)