Kviečiame į VU Talentų vakarą!

Sukurta: 15 lapkričio 2017

talentu1Lapkričio 13, 14 ir 15 dienomis buvo organizuojamos atrankos į Vilniaus universiteto (VU) Talentų vakarą, vyksiantį lapkričio 24 d. VU Teatro salėje. Jų metu buvo atrinkti 20 dalyvių, kurie turės galimybę savo talentą parodyti visai Vilniaus universiteto bendruomenei.

Pačiam talentingiausiam dalyviui atiteks 300 eurų vertės prizas, kuris bus paskelbtas vakaro metu.

Laimėtoją išrinks vakaro komisija, kurią sudarys grupės „Skamp“ nariai Viktoras Vee Diawara ir Vilius Alesius (VU vidinės komunikacijos koordinatorius), VU kultūros centro atstovas Paulius Narušis bei chorų „Gaudeamus“ ir „Pro Musica“ chormeisteris Ignas Garla. Bus vertinamas atlikėjų  kūrybiškumas, sceninė laikysena, originalumas ir atlikimas.

Dviejų valandų trukmės renginio metu scenoje pasirodys dainuojantys, grojantys, poeziją rašantys ir akrobatinius triukus atliekantys VU bendruomenės nariai. Įėjimas į renginį - nemokamas. Renginio pradžia 18.00 val., durys atidaromos 17:30.

Talentų vakaro tikslas – skatinti bendruomeniškumą Vilniaus universitete, studentų ir darbuotojų saviraišką bei kūrybiškumą, atrasti ir pažinti iniciatyvius, kūrybiškus studentus bei darbuotojus.