Sukurta: 12 gegužės 2022

Mielas (-a) studente,

Kviečiame Tave dalyvauti tarptautiniame Studentų gyvenimo sąlygų tyrime (EUROSTUDENT), kuris šiuo metu vykdomas daugiau nei  30-yje Europos šalių. Kaip tave paveikė pandemija? Su kokiais sunkumais susiduri studijuodamas (-a). Kaip vertini dėstytojų darbą ir kaip Tau sekasi suderinti darbą ir studijas?

Išsakyk nuomonę apie savo studentišką gyvenimą ir prisidėk prie savo ir kitų studentų gyvenimo kokybės gerinimo - tai padės tavo šalies aukštosioms mokykloms, gerinti studentų (-čių) socialines, ekonomines bei psichologines gyvenimo sąlygas.

Anketą užpildyti galima paspaudus nuorodą: www.eurostudent.eu/lithuania

Tai yra TARPTAUTINIS Europos studentų (-čių) tyrimas (EUROSTUDENT), atliekamas  daugiau nei 30-yje Europos šalių, kurį koordinuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos socialinių mokslų centras. Tyrimo tikslas ĮVERTINTI LIETUVOS STUDENTŲ (-ČIŲ) SOCIALINĘ, PSICHOLOGINĘ IR EKONOMINĘ SITUACIJĄ, palyginti šiuos duomenis su studentų (-čių) situacija kitose ES šalyse narėse ir remiantis tyrimo rezultatais, pateikti rekomendacijas ir iniciatyvas Lietuvos švietimo politikos gerinimui. Apklausa garantuoja visišką anonimiškumą, rezultatai bus analizuojami tik susisteminti ir apibendrinti.

Visą informaciją apie projektą ir jo vykdymą galima rasti EUROSTUDENT projekto puslapyje https://www.eurostudent.eu/

AČIŪ už skirtą laiką ir prisidėjimą prie Lietuvos ir Europos studentų (-čių) gyvenimo ir studijų kokybės gerinimo!

Jeigu kils klausimų dėl šio tyrimo, galima klausti el. adresu:

Lietuvos Socialinių mokslų centro tyrėjai