Kviečiame VU bendruomenės narius dalyvauti savižudybių prevencijos mokymuose „SafeTALK“

Sukurta: 30 spalio 2017

„SafeTALK“ - 4 val. mokymai apie tai, kaip atpažinti savižudybės pavojų ir nukreipti žmogų pagalbos. Dauguma žmonių, svarstančių apie savižudybę, kviečia - tiesiogiai ar netiesiogiai - padėti juos apsaugoti. Po „safeTALK“ mokymų dalyviai bus geriau pasirengę atpažinti šiuos kvietimus ir padėti asmeniui, svarstančiam apie savižudybę, užmegzti ryšį su žmonėmis, galinčiais suteikti pagalbą.

Mokymams buvo pasirinktos „LivingWorks“ organizacijos aukščiausių tarptautinių standartų savižudybių prevencijos „safeTALK“ mokymų programa. Ši programa taikoma ir naudojama 30 – tyje pasaulio šalių. Ji nuolat atnaujinama, remiantis naujausiais pasauliniais moksliniais tyrimais ir praktiniais įgūdžiais savižudybių prevencijos srityje. Tai leidžia išlaikyti aukštą mokymų standartą bei taikyti griežtus reikalavimus „safeTALK“ lektorių paruošimui.

kviečiame registruotis į Mokymų sesijas

Lapkričio 9 d., 10:00-14:00 val. (VU Centriniuose rūmuose, 238 auditorija, II aukštas)

Registruokitės į mokymus (30 dalyvių grupė): (registracija)

Lapkričio 09 d., 13:00-17:00 val. (Saulėtekyje, GMC, R406 auditorija (IV aukštas))

Registruokitės į mokymus (30 dalyvių grupė): (registracija)

Lapkričio 13 d., 09:00-13:00 val. (Saulėtekyje. MKIC, Didžioji konferencijų salė)

Registruokitės į mokymus (30 dalyvių grupė): (registracija)

Mokymų grupėse vietų skačius ribotas.

Mokymų ciklą organizuoja VU Bendruomenės vystymo skyrius kartu su Savižudybių prevencijos mokytojų asociacija.

Kilus klausimams, rašykite

safetalk