Atvira paskaita Vilniaus universiteto Istorijos fakultete: Priklausoma arba Neapsiginanti?  Europos saugumo dilema.

Sukurta: 04 kovo 2020

lancasterPaskaitą skaitys dr. Marco Wyss - Karo ir Diplomatijos studijų centro Lancasterio universitete vadovas ir Laisvosios valstybės universiteto Pietų Afrikos Respublikoje tyrėjas. Jo tyrimų laukas apima Tarptautinių santykius, karinius konfliktus Šaltojo karo metais bei šiandieninės Europos saugumo problemas. Dr. M. Wyss taip pat yra tarpautinio mokslinio žurnalo "International Journal of Military History and Historiography" leidėjas ir BRILL leidyklos monografijų serijos ‘New Perspectives on the Cold War’ redaktorius. Jis taip pat yra mokslinių monografijų Arms Transfers, Neutrality and Britain’s Role in the Cold War (Brill, 2013) autorius, o jo darbai buvo publikuoti kolektyvinėse monografijose Peacekeeping in Africa (Routledge, 2014), Neutrality and Neutralism in the Global Cold War (Routledge, 2016), The Handbook of European Defence Policies and Armed Forces (Oxford University Press, 2018) and Europe and China in the Cold War (Brill, 2018).

Paskaita vyks:  2020 m. kovo 19 d.

Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, 211 auditorijoje