Kvietimas studijų tarptautinimo iniciatyvų paraiškų teikimui: naujas etapas iki gruodžio 1 d.

Sukurta: 09 lapkričio 2021

observatorijos1

Vilniaus universiteto (toliau – Universitetas) Studijų kokybės ir plėtros skyrius kviečia Universiteto kamieninius akademinius padalinius, įskaitant sui generis akademinius padalinius, Universiteto kamieninius neakademinius padalinius, Universiteto filialus ir atstovybes, Vilniaus universiteto studentų atstovybę ir kitas Universiteto studentų organizacijas teikti studijų tarptautiškumo iniciatyvų paraiškas.

Paraiškos teikiamos, vadovaujantis Universiteto studijų tarptautinimo iniciatyvų finansavimo tvarkos aprašu (toliau – Aprašas), kuris skelbiamas Universiteto intranete šiuo adresu: https://intranet.vu.lt/struktura/studiju-prorektorius/studiju-kokybes-ir-pletros-skyrius/studiju-tarptautiskumas

Studijų tarptautinimo iniciatyvų paraiškas galima teikti nuolat. Jos svarstomos Studijų tarptautinimo iniciatyvų atrankos komisijoje, kuri priima sprendimus dėl finansavimo skyrimo.

Studijų tarptautinimo iniciatyvos yra finansuojamos iš dalies, t. y. gali būti skiriama iki 50 proc. visos iniciatyvai finansuoti reikalingos sumos.

Prašytume apraše nustatytos formos užpildytą paraišką (lietuvių arba anglų k.) iki š. m. gruodžio 1 d. teikti Universiteto Studijų kokybės ir plėtros skyriaus Studijų kokybės poskyriui universiteto dokumentų valdymo sistemoje „Avilys“. Paraiška turi būti vizuota padalinio, kuriame planuojama įgyvendinti iniciatyva, vadovo ar jo pavaduotojo ir pasirašyta iniciatyvos teikėjo.

Primename, kad įvykdžius ankstesnio etapo iniciatyvą, jei jai buvo skirtas finansavimas, būtina užpildyti ataskaitos formą, kuri skelbiama Universiteto intranete adresu: https://intranet.vu.lt/struktura/studiju-prorektorius/studiju-kokybes-ir-pletros-skyrius/studiju-tarptautiskumas

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Universiteto Studijų kokybės ir plėtros skyriaus Studijų kokybės poskyrio vadovę Rasą Šlikaitę el. paštu  arba telefonu 8 5 2687055.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Study Quality and Development Division of Vilnius University (hereinafter - the University) invites Faculties, Institutes, Centres & Other Departments, also Vilnius University Student Representation and other student organizations to submit applications for teaching and learning internationalization initiatives.

Applications must be submitted in accordance with the Description of the Procedure for Financing University's Teaching and Learning Internationalization Initiatives (hereinafter - the Description), published on the University intranet: https://intranet.vu.lt/struktura/studiju-prorektorius/studiju-kokybes-ir-pletros-skyrius/ study-internationality

Applications for teaching and learning internationalization initiatives can be submitted constantly. Submitted applications are considered by the Teaching and Learning Internationalisation Initiative Selection Committee, which is responsible for  the funding allocation.

Teaching and learning internationalization initiatives are funded only partly (up to 50 percent from total initiative amount might be granted).

Applications should be submitted (in Lithuanian or English) and provided for Study Quality Subdivision of Study Quality and Development Division by 1st December 2021 through the University document management system "Avilys". Application must be confirmed by head (or deputy head) of department responsible for the initiative implementation. Also, it must be signed by the initiator.

After the successful implementation of initiative, report form should be filled. The form for reporting is published on the University intranet: https://intranet.vu.lt/struktura/studiju-prorektorius/studiju-kokybes-ir-pletros-skyrius / study-internationality

For additional information, please contact Rasa Šlikaitė, Head of the Study Quality Subdivision of Study Quality and Development Division, by e-mail or by phone 8 5 2687055.

Kvietimas nominuoti dėstytojus ir dėstytojas Arqus mokymo meistriškumo apdovanojimams ,,moksliniais tyrimais pagrįstas mokymas ir studentų įgalinimas“